Postižiny (2009) (amatérský film)

Pozor! Obsahuje igizmy v množství málem menším než malér! . . . Svatá postižino, v Třešti to třeští, ale tohle si snad ani pantáta Klosétor nezasloužil... %-o . . . Čuročirý odprdek, byť to klucí myslí ryze amatérsky a kdeco profikanějšího jest býti v tušašsku obdobnou srágorou... Hotovej kameňák a šmiktrulus (k)ámen... 8-[.. - - - P.Š. Vskazik Barborce: Že ty Xeny byly zase teplý kelímkový... ;o[] - - - Po.Scat. Z tohohle by Hrabalovi asi hráblo... Tak hlavně, že jsou klucí tady na dadabázi. Rači teda bez hovnocení! - - - Po.Po.Scat. Pro pazdráty ejhle tutem: http://www.youtube.com/watch?v=dewL2oO1CYE&NR=1 - - - - - (Poprvé a naposledy viděno 19.6.2011 na YouvejTobě, hodnocení 87., kulomentář uchcátý zde coby čtrnáctý - 19.6.2011)

Motýli v břiše (2010) (TV film) odpad!

A kdoví, kde ti molíci ty holčičky šimrali...(?) %-/ . . . A co to bylo vlastně za (vý)střední ŠKOLU (sic!?)... °-| . . . A kdo je kurvadrát ta Zalabáková...(?) 8-o . . . Samý otázky a žádná odpověď, ale jednoho už ani nepřekvapí, že ty chcanky zase vytekly z Brniska. Máme tady v tévéčku takovou kemorádskou regio(a)nální líheň úžasnejch lidiček a úžasnejch pořadů, předpokládám, že i ta dikce a nesnesitelné kuňkání a jíkání dotyčných dívenek jsou odkoukané od nejmenované trendy plodné blondinki... . . . Resumé? Blbučké šmudly v blbučké šmudlanině od blbučké šmudlačky. A to je zasejc celý. Předpokládám, že jak protagonistky tak autorku - ať už spolu nebo bez sebe - čeká zářná budoucnost, protože dnes je hlavně nosný jak a kam se promrdat. Vyhlídky tu pro ty >hvězdy< jsou, pod vedením pí rejžisejrky by třeba mohly holky točit nějaký péčko, intelechtuální fatal anal třebas, že... Howgh. - - - P.S. Psina k počtení http://www.ceskatelevize.cz/vse-o-ct/press/?id=5669&strana-2=1&category=2 , zvláště pak ten poslední odstavec se zmínkou o "...současných trendech v evropském dokumentárním filmu..."... - - - P.P.S. K nahlédnutí tenhle výtok šmíry čmýry zde: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10267659245-motyli-v-brise/31029434015/ - - - - - (Poprvé a zcela jistě naposled viděno 17.6.2011 z webového archlívu veřejnosrádní trdlovize, hodnocení 54., kokotmentář zde jako sedmnáctý - 17.6.2011)

Radikální řez (1983)

Keine Kleine Krimišit, šitý hodně tupou jehlou z cigánských šátečků a hadříků notně sepraných... Spousta blábolů a klišátek, želbohu tvářících se vedle té ryze kriminální zápletky málem jako nějaké společensko-kritické drama... Trapné už v dobách vzniku, s odstupem pak už jen vyvolávající úžas, s radikálnejším úhlem pohledu pak až i znechucení... °-/.. - - - - - (Poprvé viděno kdysi v dobách společensky vykuchaných, hodnocení po repete 15.6.2011 na tv novacinema 434., komentář zde jako šestadvacátý - 15.6.2011)

Opouštíme ráj (2007) (TV film)

Hm, pantáta Bezouška >objevuje< Ameriku... A k tomu trošku mudrování vlastně víc o ničem než o všem... Tak doufám, že po našich pánech výletnících se to tam v pralesech zase všechno vyřešilo a napravilo, blablabla... °-/ . . . A co jako? Můžu si taky vzít na cestu videokameru a prodat to homevideo televizi >mé< služby...? - - - - - (Poprvé viděno 14.6.2011 na /pro někoho/ zjevně >rajském prostoru< , hodnocení 14., komentář zde jako druhý - 14.6.2011)

Varežka (1967)

Charašo pa russki: "Варежка" . . . Rozkošaty animáček němáček s mile dojemnou autsajdrovskou atmosférou a naučením, že pejsáček je nakonec přece jenom asi lepší přítel člověka než rukavička... Pro malé osamocené holčičky vsjego Mira obecně, intícké maminky (předpokládám, že zrovna hltala nějakého toho Sártěra, že... ;o) sovětského typu nevyjímaje... Haf... %-D - - - P.S. Výtečně svingující muzika tvrdí dobovou stylovost... Nu, nežili však tak v oněch dobách v Sajůzu zdaleka vsje sémji, jak kdosi z rodilých pamětníků vtipně na YT poznamenal... - - - - - (Poprvé viděno 14.6.2011 na YT, hodnocení čtvrté, komentář zde jako druhý - 14.6.2011)

Černí baroni (1992)

Z na svou dobu vypointované Švandrlíkovy satiry (zase trošku vnímat ty kontexty, prosím!) zbylo jen obsahem dle scénáře útržkovitě nezvládnuté a formou místy až otravně hlupučké či neumětelsky poctivě debilní šaškování ve stylu mírné lekrace v mezích stádní zábavy... Nojo, už to bude skoro dvacet let, jojo, takhle začínala porevolučně záludně sračkovatět ta naše >slavná< druhdy státní kinematografie. Nejnovější vlna se starým... . . . Začudlili sůdruhovja, terazky sů magormi... %-[.. - - - P.S. Donutil mě znovu až nutil k nevolnosti, Landa pak zjevně ani nemusel moc hrát (sám sebe, že...) a ten Vetchý - sakra on snad ani nepochopil, koho hraje... °-/ . . . Škoda víc už slov... - - - - - (Poprvé viděno kdysi v oněch dobách nadějných, poté jednou ještě s prstem v nose v nějaký ten černý večer, hodnocení kdysi mnohé, komentář zde vcelku otrávený při dalším repete na novácké trdlovizi jako dvastaosmdesátýtřetí - 12.6.2011)

Quinnův případ (1989)

Ryzí oddechovka, naštěstí si nehrající na nic víc čím není... A špetka toho karibského slunce, rytmů reggae a vlnících se svižnejch černejch holek... Takové žánrem lepší "Vražedné pobřeží", ale srovnávat to stejně smysl nemá... . . . Dvě a půl hvězdy tedy za film a z nouze zaokrouhleno raděj nahoru, i za ten páně guvernátora úžasný bílý čtyřdveřový Lincoln Continental Convertible model '66, to jsem si zase rozkošnicky lehce zasténal... Ach, k okuku obdobná ta krása zde: http://www.youtube.com/watch?v=7XLZSMk7CIo ;o] - - - - - (Poprvé viděno 9.6.2011 na novácké trdlovizi /želbohu zase ořezáno na 4:3 a s pitomým atmosféru devastujícím č. dabingem - zcela jistě z dvd by byl dojem lepší!/, hodnocení 185., komentář zde jako rozmrzele-šťastně třináctý - 10.6.2011)

Bitva proti proudu (2008)

Po zhlédnutí téhle agitky mi nedá jinak, než se zamyslet nad tím, co je vlastně horší - mediální indiáni, mediální cigáni, mediální židi... ...či jakékoli jiné ty všelijaké trendy >mediální< "menšiny"... °-/ . . . Každopádně vidět vypasené vymóděné >děti prérie< - ty rádoby velké bojovníky s americkým snem, přitom provozující kasína, jezdící v desetitisícidolarových megapikapech s nenasytnou spotřebou benzínu, v typicky předměstských barácích s klimatizací nacpaných zbytečnostmi moderního života žeroucími kvanta elektrické energie měšťáčtější než kdejaký černo-bílý americký měšťák - jak mediálně roní krokodýlí slzy a folklórně blábolí pro bílou kůži cosi o starých časech a zvyklostech... Jojo, medvědí služba údělu rudého muže, že... Až odpudivé! . . . Lososi nelososi - prachy, prachy, prachy - to je to, oč tu v tomhle falešném a pokryteckém německém (...cotožeto?!?...) >dokumentu< běží... Jenom jde o to, komu jich zůstane víc v kapsách... Manitou se na věčných lovištích musí obracet... - - - - - (Poprvé viděno 9.6.2011 na >říčném prostoru< , hodnocení 11., komentář zde jako první - 10.6.2011)

Přijďte k nám na večeři (1986) (pořad) odpad!

Proč proboha po čtvrt století recykluje naše >veřejnosrádní< tuhle pofiderní krmi, která ku zdravé poživatelnosti měla daleko už tenkrát zčerstva? . . . V téhle fázi rozkladu tušašského >debužírování< se z toho jednomu už akorát zdvihá kufr. %-[.. - - - P.S. Že by i zde byl ten zdroj nákazy, že národní stádo dodnes tak rádo požírá ponejvíce blafy a ještě u toho na celej ten >labužnickej< boží svět tak mlaská? - - - P.P.S. Na tu výše položenou první (a vlastně i druhou) otázku jsem vlastně hnedle knedle našel odpověď! Podívejte se ještě o něco výše na to >gurmánské< obsazení... °-| - - - - - (Poprvé nahlédnuto kdysi v dobách těžko stravitelných, po repete pátkrát nahodile v brzkých ranních hodinách na >nestravitelném prostoru< hodnocení 12., komentář zde s dávením jako druhý - 9.6.2011)

4teens (2011) (seriál)

Jo, tak hlavně že jakože to sponzoruje Bravíčko. Bravo, fak úžasný, přesně takovou matérii právě ta současná pubertální mládež veřejnoprávě potřebuje k nějaké sebereflexi a tak dál... Kolikže to procent děcek >středoškoláků< letos nezvládlo tu až primitivně jednoduchou maturu? . . . Tak užívej blaze Jandecu, fak trendy, ty prostě nestárneš! Ještě trochu toho >pépéčka< a budeš za vodou... %-/ . . . A ty Ferdo? Proč? Chyběly ti love vole na nějakej matroš? Ještě trochu toho >péčka< a budeš v prdeli... °-[ . . . Resumé? Pochcat boty do 4oty... :-(.. - - - P.S. Jedna hvizdička tedy marná jen za to řemeslo, jo, viděli jsme v tušašských trdlovizích už dávno větší sračky, že... - - - P.P.S. A všimli jste si přátelé filmového a televizního umění, že čím mladší je ta čudlárna, tím víc už ta hovada ani neumí pořádně mluvit? A to nám teď v Brnisku stavěj tu novou fuckultu telenovelového sraní! Protekční smradi se tam budou vyuchcávat pro budoucnost naší mérdiální kultůry! Máme se na co těšit... - - - P.P.P.S. A prej se chystá nová cena pro mladé vytrendované serriálové čudláky! Bude se to jmenovat "Zlatej déšť" a bude to udělovat rovnou sudruh ministrant pisskultůry. Odborným garantem má bejt nějakej Čulínský... Tak tady myslím by mohli tu partu nominovat rovnou celou z fleku... %-/.. - - - - - (Nahlíženo v marné chcankovizní utrumní večery s veřejnou službou, hodnocení během 4. partie jako 484., otrávený kokotmentář starého čtveráka zde jako čtyřiasedmdesátý - 7.6.2011)