Warrior (2011)

Člověk by řekl, že je to skvělej film, ale bobužel všechno zmrvil ten typicky stupidně americkej konec

Za borovicovým hájem (2012)

Ze startu se objeví Gosling a.. nic. Potom Eva Mendes a.. no zase nic. Když jim začne sekundovat Cooper, tak už to vypadá, že by se to mohlo rozjet a.. vlažný čajíček až do konce. Kdybych šel na ty dvě hod´ky raději vybírat brambory, tak jsem udělal líp

Pěsti ze železa (2012)

Quentin Tarantino uvádí film svých part´áků a každej druhej je z toho připosranej. No co, opláchneme jim prdýlky vlažnou vodou, přesypeme dětským zásypem a hurá kukajda na další takovou kvalitu

Hašišbába (2012) odpad!

BACHA OBSAHUJE SPOILERY!!! Ve svobodném světě, o kterém sní každý utlačovaný důchodce v naší republice, žila jedna paní zabezpečená propracovaným systémem sociálního zabezpečení, a proto vůbec neměla důvod uchylovat se k zoufalému kroku, jako je prodej drog. Jako myšlenka na film to nebylo špatný, ale takovou srágoru, co se frantíkům podařila natočit, aby člověk pohledal. Na spravení žaludku, který jsem u tohoto snímku znechucením málem vyzvracel, jsem si dvakrát pustil Bílou vdovu a bylo hej. Jo a hlavně nevolte komunisty, at´ nedopadneme jak ti chudáci francouzi

Útok na Bílý dům (2013)

Emmerich chtěl původně točit Smrtonosnou past 8.1, ale Bruce Willis jako John McLaneho už šel do důchodu a strejda Bill Gates chtěl společnost zažalovat za krádež názvu. Tak si raději vzal Tatuma, dal mu McLaneovský tričko, změnil název filmu a naservíroval nám takovouhle parádičku

Kouzelníci (2013)

Přiznám se, že nesnáším gumovýho xichta Jima Carreyho, ale za to jak v tomto snímku úžasně vystihl Crisse Angela, tak by si zasloužil nějakýho globusa nebo oskárka

Liberace! (2013) (TV film)

Krásný letní film. Krásně teplý, krásně vlahý..

30 minut po půlnoci (2012) odpad!

Skoro dvě a půl hodiny koukám na něco a přemýšlím - má to být dokument? to tomu ale chybí jakákoliv popisnost a vypovídající hodnota. Má to být triller? to tomu chybí jakékoliv napětí. Má to být akční? tak proč tam sakra nedali nějakou akci! Jedině drama to podle hudby mohlo být. Jo a ještě jak v popisku uvádí "historický". Stejná historie, jako moje včerejší ranní stolice. Dávám "odpad" a splachuji do propadliště filmových omylů

Sezení (2012)

Chcete vidět vnady padesátileté babičky Huntové? snahu na lůžko upoutaného maníka o aktivní sexuální zážitek? pochopení pohodového kněze Macyho? a to všechno v duši hladícím snímku? Tak to si určitě dejte tohle Sezení

Revival (2013)

Su starej, šedivej, pomalu umírám, chcu se ještě pěkně zhulit, hustě vožrat a pořádně vošukat nějaký mladý holky. A protože jsem se v tom snímku poznal, tak jsem se dobře bavil. Jestli čekáte nějaký umění, nebo bránici trhajíci film, tak si dejte Markétu Lazarovou nebo Žhavé výstřely a na toto nekoukejte..