Hledá se Nemo (2003)

uzasne skvela animacia- podmorsky svet je nadherny a napadity. nesmrtelne hlasky, skvele vedlajsie postavy a aj ten pribeh nepatry medzi najtrapnejsie takze trocha tej moralky zvladne aj starsi:) proste nemma co vytknut

Casino Royale (2006)

az do poslednej pol hodiny som nevahala s piatatimi hviezdickami ale ked bond zacal potit tie srdcebolne fraze pritiahnute za vlasy zpochybovala som ale nakoniec ved vtedy bol este len zaciatocnik a nejake city mat musel inak je to podla mna jeden z najlespich bondov a s brosmanovym sa neda nai porovnat len tak dalej jamesi:)

Doba ledová 2: Obleva (2006)

dej nie je nijak ojedinely animacia je relativne kvalitna ale povedzte ci vas jednotilive postavy nechytia za srdce a nemate chut si hned bezat kupit plysaka v podobe hlavnych protagonistov? a scrat to jednoducho cele isti proste na tu veverku by sa dalo divat do bezvedomia:)))

Auta (2006)

je to fakt krasne nadupane a oplyvajuce mnohymi superlativmi ale mne sa uz vascina pixaroviek zlieva dokopy povodne som preto chcela dat 4hviezdicky ale ekd si jeden porovna pixarovky s ostatnymi 3D animakmi nemoze hodnotit inak ako plnym poctom:)

Za plotem (2006)

je to tak za 3 a 1/2 trailer ma uplne nadchol ale ukazalo sa ze v nom vystrielali skoro vsetku municiu gagy su fakt podarene ale pi niektorych castiach som sa dost nudila tento animak ani neuskodi ale ani neoslni

Můj přítel Monk (2002) (seriál)

za prve dve serie davam 4* len ma mrzi ze s dalsimi seriami a hlavne s odchodom sharony sa uroven dielov a celeho serialu postupne znizuje pripady sa coraz viac podobaju je to vazne skoda lebo tony shalhoub ako monk nema chybu:)

Smallville (2001) (seriál)

napad to nebol zly zial nedopadlo to najlepsie davam tri * ale len kvoli dobre zvladnutym trikom a zlepsujucim sa dejom kazdou seriou az na tu trapnu nekonecnu zapletku medzi lanou a clarkom..to fakt nemusim...

Srdce k pronajmutí (1997) (TV film)

moj totalny guilty pleasure- ten film je tak sladucko vianocny a mily ze ma proste aj pod tou tonou klise dostal:)