• Pohádka

Cokoliv (2003)

zajímavé filozofie Woodyho, ostatně jako vždy, a Jason sebou nechává opět zametat.. klasika.. nepřekvapí, nepobaví, možná sem tam vykouzlí úsměv, ale většinou je to jen .. další komedie s Jasonem Biggsem..

Zvláštní škola (2008)

slabota.. ve filmech s Jasonem se nikdy netřískám smíchy po zemi, ale tohle byla hodně velká slabota.. možná bych to spíš zařadila pod drama než komedii :D

Kamarádova holka (2008)

mě se to prostě líbilo :) předvídatelné, nechutné, a co? Jako oddechovka super :)

Dům voskových figurín (2005)

bohužel mám v živé paměti původní dům voskových figurín a tomuhle se nedá říct než parodie.. jedna hvězdička za to že zabili Paris :D

Kráska a Ošklivka (2008)

Proboha.. ta Paris je táááák sexy.. podejte mi někdo kýbl!! Paris mohla na tomto filmu ušetřit za maskéra.. stačilo aby si s Christine vyměnili role a nenalíčily se :D ...zajímavé, že v každém filmu který Paris produkuje je ohromně sexy a úžasná a dokonalá.. škoda že jí v každém filmu nerozpižlaj jako v Domu voskových figurín, to by byla aspoň zábava :)

Gamer (2009)

nedoporučuje se epileptikům :)

Zombieland (2009)

dala bych 3, ale za to že mě rozesmál k slzám si ty 4* fakt zaslouží :) Zabil Billa!! :D

Paranormal Activity (2007)

na tenhle film jsem se dívala z donucení a celou dobu jsem mému spoludívajícímuse společníkovi opakovala jak ho nesnáším že mě donutil se na tuhle blbost dívat.. měla jsem z toho akorát ošklivé sny (4x jsem se vzbudila leknutím, budiž mi zadostiučinění že mého společníka jsem probudila také :)) a spoludívající se bude mít ještě hodně dlouho otisky mých prstů na paži.. patří mu to za půlnoční promítání téhle nehorázné strašidelné blbosti..

Loudilové (2009)

klasická teenagerovská komedie podle americké šablony, aneb další film k žehlícímu prknu :))

Princezna Fantaghiró 5 (1996) (TV film)

až skoro sahám k odpadu.. s původním příběhem skoro pranic společného.. princezna porušuje základní pravidlo pohádek už jen tím, že zradí lásku svého prince, opustí svoje království a všechny v něm.. navíc tento díl neobsahoval již žádné české herce, proto nejspíš už nestojí za nic..