• Pohádka

Princezna Fantaghiró 4 (1994) (TV film)

čeho je moc, toho je příliš.. z odvážné princezny se definitivně stala ukňouraná puťka a příběh už je celkově vyumělkovaný že už tomu ani ty děti nevěří.. v nejlepším se má přestat..

Princezna Fantaghiró 3 (1993) (TV film)

skoro bych uvažovala o dvou, ale ještě to není tak strašné.. zachraňuje to nová postava Tarabase, trochu staromódní emo, a feministka ve mě už nejen prská, ale přímo řve.. jak se z drzé odvážné princezny která bojuje proti všemu mohla stát taková puťka který záleží jen na tom aby se princ probral? Mnohem víc se mi líbila když se ho snažila kuchnout..

Princezna Fantaghiró 2 (1992) (TV film)

jako každé pokračování, ani tohle nepřekoná jedničku.. feministka ve mě trochu prská, ale ještě pořád se uklidňuju tím že je to jen pohádka :)

Princezna Fantaghiro: Jeskyně Zlaté růže (1991) (TV film)

klasická pohádka.. z pohledu dospělého diváka už je to jiné než když jsem na to koukala jako prcek, ale stále mě dokáže okouzlit.. co se dá dělat, Alessandra Martines prostě byla kočka :)

Twilight sága: Nový měsíc (2009)

trhněte si fakt :) "je to jen sestříhaný z jedničky" - houbeles! "vůbec to neodpovídá příběhu" - starou belu! "zbytečná natahovačka" - ani náhodou! Pokud někdo z těch, kteří vyslovili tento názor četli knižní předlohu tak asi četli hodně špatně.. děj odpovídá knížce jak jen může.. pokud někdo pochybuje, doporučuji přečíst znovu :) Já jsem s filmem spokojená na 4*, pátá není ze dvou důvodů.. za makeup a za to že je to prostě film a na knížku nikdy mít nebude, ale snaha byla a to se cení.. :)

Bejvalek se nezbavíš (2009)

další film u kterého se dá skvěle žehlit.. nemusíte koukat, stačí jen poslouchat.. nebudete se smíchy válet po zemi, ale sem tam vám cuknou koutky :) další nadsamec kterému leží svět u nohou.. nepřipomíná vám tak trochu našeho Saudka? :)

Au Pair aneb Slečna na hlídání (1999) (TV film)

jako oddechovka ideální.. naprosto předvídatelné, neprosto nepřekvapující, film ideální k žehlení :)

Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů (2009)

JO! JO! a ještě jednou JO! Tomuhle se říká pokračování.. Příběh celkově slabší, ale zpracování na absolutní jedničku, smála jsem se od začátku až do konce.. Shreku, vem si příklad jak má vypadat pokračování :)

Bolt - pes pro každý případ (2008)

nemůžu si pomoct.. čekala jsem prostě víc.. podle trailerů jsem si říkala jou! tohle musím vidět.. ale výsledek bohužel nesplnil moje očekávání.. asi jako u každého filmu tohoto typu, trailer je lepší jak film celkově dohromady :)

Vzhůru do oblak (2009)

film splnil moje očekávání, bohužel jsem prošvihla 3D verzi :( takhle má prostě vypadat animák :)