Štafl (2018) (seriál)

Nehraje tu Čtvrtníček, který táhl celý Monte Karlo i za režiséra a scénáristy, takže prostředí světově známých hochštaplerů z pražských Taxi služeb je zoufale nevyužito. Vtip nahradila trapnost, a sázka na jasnou improvizaci herců zde zoufale nevyšla. Přitom téma si o podobný kulervoucí seriál jako byl Autobazar přímo říká. Škoda.

TaJeMno (2018) (pořad)

Ano, občas se tu přehání, a kdejaká povídačka tu dostává punc horroru, ale pořád je to o řády lepší než konspirační Utajené příběhy českých dějin.

Čelisti 3 (1983)

Pokud se někomu podaří sehnat 3D verzi, tak možná pozor na oči - hloubku 3D zde v některých záběrech poněkud přestřelili, na rozdíl od novějších a vypiplanějších bijáků, vzniklých po vzoru Avatára. Takže jako raritní stereografický film (na pravé 3D si ještě dlouho počkáme) do sbírky se počítá, ale jako film je to klasické osmdesátkové béčko, neřkuli céčko. Atmosféru prvního dílu tu už nenajdete. Pár jakoby děsivých záběrů se tu ale přece jen najde.

Záhadný vesmír (2017) (seriál) odpad!

Další z ruských bizár show, převlečená za seriózní dokument a vysílaná na Primě, podobně jako Podivuhodná věda a další. Výňatek: Ruští vědci objevili, že na Venuši byl kdysi bohatý život, také zrekonstruovali podobu Venušanů, dokonce i jaký měli mozek a spánek. Dále z rentgenových snímků zrekonstruovali dávné venušské stavby a města. Sledoval jsem ten jeden díl a přemýšlel, jestli jim tyhle hovadiny pouští i doma, nebo jestli je to v rámci hybridní války určené jen na vývoz...

Styx (2018)

Pořádná nálož pro xenofobní cocoty, kteří tu hýří svými barvitými komenty. Jinak vcelku malý film, poukazující na problematiku, na níž si nejedna politická strana nahonila své politické body, a jiní před ní většinou přivírají oči. Milovníci dlouhých mlčenlivých minut plných plachtění a širých oceánů si také přijdou na své, svým způsobem to připomíná Redfordův survival Vše je ztraceno, i když tady byla katastrofa nepřímo zobrazena jinak. Omlouvám se za SPOILER, ale kolik že to říkali, že jich tam bylo - v naprosté většině mrtvých - 350? Chtěl bych vidět místní maňásky typu JASON_X, Tony.cs nebo Arsenal83, jak se mezi těmi mrtvými dětmi prochází, a vypouští ze svých nevymáchaných hub ta samá moudra, co tady.

VyVolení (2005) (pořad)

Verze 2005 mě minula, nejspíš díky placeným kamerám, a sestřihy v TV jsou vždy režisérsky subjektivně poupravené. To potvrdí snad každý, kdo této dosti pokleslé a právem brakoidní zábavě propadl. Ta pravá zábava začala až s verzí 2013, kde byly všechny kamery 24/7 online zdarma, a člověk mohl vidět vývoj všech těch andílků, homosexuálů a hodných slečinek v krvelačné intrikující bestie, sužované ponorkou a toužící po milionech, takříkajíc na vlastní oči. Výběr protagonistů byl už trošku horší, a vyhrál to zase ten největší a nejšílenější hysterák, který vlastně další pokračování pohřbil, protože bez Vladka prý nemůžou být další Vyvolení. Samozřejmě že můžou, jen se od toho tvora musí jednou provždy oprostit :-D

Pád Kabaly - Konec světa tak, jak ho známe (2020) odpad!

Nevěřil jsem, že tuto modlu všech konspirátorů, popíračů Covidu a příznivců Kremlu, a zároveň i tu nejbizarnější snůšku exkrementů, jaká může napadnout jen patologického jedince s těžkou schizoidní poruchou, vážně někdo vloží na čsfd :D Dozvíme se, že nás ovládají pedofilní gangy satanistů, které denně mučí a vraždí tisíce dětí v podzemních tunelech a těží z nich božskou částici jménem adrenochrom. Neviditelní reptiliáni a ilumináti diktují ten nejnovější světový řád, letadla se svými chemtrails na nás systematicky provádějí kobercové nálety plné jedů, vakcín a covidů, a všechna tato šokující odhalení byly zakódované v ultratajných skupinách Q, než je Facebook zrušil. Než se ale tak stalo, tak vše samozřejmě rozkódovali ti nejuvědomělejší příznivci Trumpa a Putina a ponejvíc osoby s čestným doktorátem z vysoké školy života, leckdy s mnohaletou praxí v oboru selský rozum. Tato pravda všech pravd, ještě mnohem hlubší než ta nejhlubší a nejtemnější žumpa, je nyní znázorněna v šokujícím mnohadílném dokumentu, kde se střídají směšné obrázky stažené z internetu a do toho mluví robotický hlas. Kdo nevěří a chce se na vlastní oči přesvědčit, tak původní dokument je na Youtube díky politice mazání všech šílených a pro slabší duše nebezpečných mozkovýplachů horko těžko k nalezení, ale naštěstí jde stáhnout na jednom nejmenovaném sdílecím serveru, který už v názvu nabádá k ukládání. Dokonce vznikla i česká audioverze od tragikomiků a životních zkrachovalců ze Svobodného rádia. Takže kdo má rád bizár opravdu drsného kalibru, tomu to můžu jen vřele doporučit :-)))

Skrytá identita (2006)

Geniální, ale místy moc překombinované, hlavně ke konci už člověk neví, kdo o kom co ví, tuší, nebo kdo je v nebezpečí. Musel jsem shlédnout 2x :) Nejlepší roli měl samozřejmě Jack Nicholson, s rolí starého mafiána jakoby se už narodil :D

DVTV (2014) (pořad)

Zatím jsem viděl pár dílů, tak už snad můžu hodnotit. Ovčáček a prezident, který pije i nepije, prvok Volný alias medvídek, narcis Klaus, a pár dalších. Oba moderátoři jsou moje krevní skupina, takže za mě super.

Hořící keř (2013) (TV film)

Komunismus bylo to nejhorší zmrdstvo, jaké země východní Evropy potkalo za celou dobu jejich dějin od konce poslední doby ledové, snad vyjma morových ran. Zmrdstvo, které ohýbalo charaktery, z lidí dělalo vystrašené poslušné loutky, a celkovou morálku i obyčejnou lidskou slušnost pohřbilo někam hluboko pod zem. Po revoluci se občas říkalo, že bude trvat celou generaci, než se většina obyvatelstva vzpamatuje, a zjistí, že existuje něco jako individuální přístup, a že nový systém se snaží dávát důraz na to, že člověk je své podstatě svobodný tvor, který jen nedokáže být dlouho sám. Není to tak, pogrobky komunismu, vystrašenost z vlastního názoru, potlačená individualita a morálka vzájemně se požírajících bezskrupulózních bestií jsou patrné u mnoha lidí dodnes, 32 let od pádu totality, čehož stále někteří bývalí rudí zmrdi využívají. Nejspíš bude potřeba celá ta doba, co tento šílený systém trval, a možná ještě něco navíc, než se myšlení lidí uvede jakžtakž do normálu. Tento film připomíná totalitu díky činu Jana Palacha ze všech podobných filmů zdaleka nejvíc. Děkuji za to.