Čas probuzení (1990)

Místy nudné pasáže se střídají s velice silnými okamžiky (Pro mě nejsilnější - What is that? - It's Rock'n'roll). Podařené výkony Robina Williamse a hlavně Roberta De Nira. Bojím se, že bez nich by bylo zbytečné tento film vůbec natáčet, proto "jen" 4*

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Nesnáším České pořady o vaření, není to zábava, nic to lidem nedává, vždyť si ty debilní recepty z nich stejně nikdo nepíše. Ovšem konečně parádní vyjímka. Pořad Ano, šéfe je prostě vynikající. Jak by řekl šéf, prostě sexy.

Fast and Loose (2011) (pořad)

Mám radši Whose Line Is It Anyway, ale musím říci, že v některých dílech jsem se u Fast and Loose pobavil i více než ve Whose Line... Hlavně díky Davidu Armandovi.

Whose Line Is It Anyway? (1998) (pořad)

Obrovský potlesk pro všechny herce, mnohem zábavnější a rozhodně je v tom o moc více hraní než v partičce.

Noční show Conana O'Briena (1993) (pořad)

Conan je akční a má velký smysl pro humor, ví, co lidi baví a co chtějí vidět, ale už dlouho mám v oblibě Davida Lettermana, takže se Conan v oblíbenosti nachází, až pod ním, ovšem oni dva mají zdaleka nejlepší Talk-show.

Noční show Davida Lettermana (1993) (pořad)

Skvělý smysl pro humor, Letterman je sice méně akčnější než například Connan, je to více "komorní a důstojné", ale to mě na tom baví.

Futurama (1999) (seriál)

Matt Groening ví, co má malovat. Postavičky se vzájemně doplňují a zaručují dobrou zábavu. Seriál je stejně dobrý jako Simpsonovi!

Hlas Česko Slovenska (2012) (pořad)

Při hodnocení bych zabrousil trochu do psychologie a naučil některé lidi, co je "sociální dovednost" a co to znamená "konstruktivní kritka". Sociální dovednost je umění mluvit s lidmi (a to všemi druhy lidí) a konstruktivní kritika je podání názoru, který poukazuje, jak na špatné věci, tak vyzdvihuje věci dobré. Chci tím říct, že lidi, co vidí jedním okem první díl a běží to na csfd ohodnotit "odpadem" a zanadávat si, SI MŮŽOU TRHNOUT NOHOU! Porota opravdu nestojí za moc. Darina a Josef "Pepa" Vojtek by si své komentáře mohli napsat a použít je u každého druhého soutěžícího (např. Daryniny nároky na výraznost a úsměv nebo Pepovi rockové podtexty), ale druhá půlka, a tím myslím hlavně Patrika Vrbovského, porotu vylepšuje. Leoš Mareš a Tina jsou v superstar dobří, ale nehodí se do takovýchto trapných momentů, kdy moderátor se raduje více než rodina. Velké plus je, že se zde jedná o profesionály, proto se nikdy nemusím rozčilovat nad ubohostí Českého a Slovenského národa (Tou ubohostí myslím Lucii Bílou, která pouští každé druhé s odpuštěním hovado do finále ČSMT).

Nickyho rodina (2011)

Mám velké štěstí, že jsem ze Základní školy v Kunžaku, která požádala pana Wintona o propůjčení jeho jména, a že jsem ho mohl osobně vidět, když přiletěl k nám do školy a poslouchat ho. Je to neobyčejný člověk. Vyprávěl nám o sobě, jako o obyčejném člověku, který pomohl pár lidem. A přesně tak, je natočen i tento dokument. Je natočený skromně a hlavně ve směru lidskosti.