Iron Man (2008)

"Dejte mi skotskou. Umírám hlady."

Matrix (1999)

"Nelíbí se mi představa, že nejsem pánem svého života."

Transformers (2007)

Přiznávám, že kdyby nebylo pár mých přátel, asi bych tento film nikdy neshlédla. Filmy ve škatulce "akční sci-fi" totiž rozhodně nepatří mezi můj šálek čaje (kávu nepiji). Ale také musím přiznat, že jsem byla mile překvapena. Shia tu má perfektní ukecanou roli - napadá mě srovnání s postavou Setha v OC, Megan je opravdu krásná a jiskřilo to mezi nimi více než dost. Akční scény byly vykresleny parádně, triky bombastické, plus patří také humorným scénám a nesmím opomenout výbornou hudbu pana Jablonskeho.

Za branou (2010) (seriál)

Hodnocení po prvním dílu. Moje kamarádky byly ze seriálu nadšené, já už podstatně méně. Nemohla jsem se dočkat až ten pilotní díl skončí, pořád jsem se dívala na hodinky. Nikdo z postav mi k srdci nepřirostl - asi si říkáte, jak by také mohli, po prvním dílu, ale já si k těm fiktivním postavám utvářím vztah ihned během prvním pár sekund :) Tady se to nepovedlo. Navíc ten nápad žít v takovém vězení (tenhle pocit jsem měla z toho jejich "poklidného" městečka) mi přišel naprosto uhozený. Zkrátka v dnešní bohaté nabídce seriálů s upíry, čaroději, mi tento vychází jako jasný podprůměr.

Haló, tady Indie (2010) (seriál)

Jeden z nejvtipnějších seriálů, jaké jsem viděla!! Miluji Madhuri - jak se z neviditelné holky může během chvilky stát pěkná potvůrka, miluji Charlieho a jeho hrubé (ale so cute!) chování, miluji hlášky Rajiho - ačkoli byste ho nejraději propleskali, tak perlí jednu hlášku za druhou, miluji romantickou linii mezi Todem a Ashou - já věděla, že spolu skončí!!, miluji flirtující pohledy a kamarádské rady Manmeeta a také medvědí chování Gupty. Zkrátka seriál plný pozitivních lidí z úžasného prostředí s úžasnou kulturou a zvyky. Fakt děkuji moc za doporučení uživateli sammett :))

Nová holka (2011) (seriál)

Já miluji Zooey a když jsem zjistila, že tu hraje, neváhala jsem ani vteřinu a okamžitě jsem si musela stáhnout pilotní díl. Očekávala jsem opravdu hodně, ale i přesto mě to neskutečně dostalo! Je to vtipné, svěží a postavy si zamilujete od první vteřiny. Právě seriál získal nového fanouška :)

Česko Slovensko má talent (2010) (pořad)

Já mám pro takové typy soutěží prostě slabost! O:-) ... A Ríša Nedvěd s Pastelkami byli zkrátka úžasní!

Max a maxipříšerky (2009)

Když jsme jednou jeli Studentem z Prahy do Brna a zjistili jsme, že nám na cestu pustí film Nuda v Brně, byli jsme zklamané. Film je totiž nudnější než sám název. Ale někdo nás v té chvíli měl opravdu rád, protože dvd se jako zázrakem nespustilo a na řadu přišel tedy Max. Ale jásali jsme předčasně. Film mě bavil jen na začátku, Max totiž rozmazleného spratka ztvárnil dokonale. Konec byl opravdu dojemný a milý a začala jsem film opět vnímat. Ovšem jediné, co mě na filmu zaujalo, byla hudba mého oblíbence. A to je na celovečerní film sakra málo.