Moje sestra vlkodlak (2000)

Horor / Thriller / Komédia Kanada / USA, 2000, 108 min Čo?? komédia?! 1*

Spin (2005)

tomuto by som nikdy nedal 4 :) len 5

25. hodina (2002)

Najlepšia bola scéna keď stál pred zrkadlom a nadával na celý svet =D =)

Ninja Assassin (2009)

Krv mohli oveľa lepšie spracovať. A tiež jej mohlo byť o niečo menej. Inak dej bol dobry zaujal ma tak dávam 5*.

Nářek duší (2009)

Vôbec som sa nebál, dej bol divný "nepochopený". Mohli to urobiť omnoho lepšie. Pointa mohla byt dobra keby to lepšie spracovali.

Distrikt! (2004)

to najlepšie je že aký sú lúdia vynaliezaví ohľadné grafickej uprav filmov

Neviditelné zlo (2006)

Tento film sa mi úplne páčil, dej bol skvelý aj obsadenie vraha bolo tiež dobré. Dávam tomu 90% za to že skoro polka hercov umrela hneď na začiatku. Nebolo to nejak veľmi strašidelné, nebál som sa pri tom :D ale film sa mi páčil. Dal by som tomu že rozprávka na dobrú noc. :D:D:D:D No aj keď moja frajerka pri tom skolabovala :D a ja som sa na tom smial xD

Ukradené jméno (2008) (TV film) odpad!

Pôvabná Nellie Givensová (Lana Parrilla) je na pokraji zúfalstva, keď sa s ňou jej manžel Jack (Martin Thibaudeau) rozvedie – no upadne do ešte väčšej depresie, keď zistí, že nemôže začať „nový život“ s čistým štítom a vrátiť sa k svojmu dievčenskému menu Kendallová, pretože ktosi ukradol jej identitu! Rozhodne sa však svojho „ja“ len tak ľahko nevzdať a zabojovať oň – odcestuje do Montrealu, aby sa žene, ktorá sa za ňu vydáva, postavila zoči-voči! Po príchode do hotela prežije nečakanú vášnivú noc s neznámym charizmatickým mužom (James Thomas), z ktorej by možno mohlo byť aj čosi viac... Keď sa jej podarí nájsť falošnú Eleanor Kendallovú alias Julie Dolanovú (Bénédicte Décary), zistí, že táto zúfalá žena je aj s dcérkou Sarah (Maéva Nadon) na úteku pred násilníckym manželom! Nellie sa jej rozhodne pomôcť – netušiac, že onen manžel je bližšie, ako si obe myslia...