Rallye smrti (2008)

Dávám 3 hvězdy za za za co vlastně? Vizuální stránka OK (auta, prostředí závodů, pěkné holky, drsní kluci), zábava taky ujde (i když jde o čistý výplach mozku) a do toho již legendární Statham. Už se mu ty jeho role stávají osudnými - pořád je nesmrtelný a pořád vozí nějaké kočky autem. Víc nedám - aby holky z vězení vypadaly jako miss universe, tak na to nehraju.

Odvážná hyena (1979)

Děj o ničem, herecké výkony hrozné. Ale ty souboje, to je prostě paráda. Jackie Chan v té nejlepší formě. Dávám 3 hvězdy.

Ztracená brána (2012) (seriál)

Dávám 4 hvězdy. Jedině Jiří Strach dokáže v dnešní době ještě natočit v české kotlině koukatelný film s plejádou našich top herců a hereček, který má rozumné dialogy a není lacině podbízivý. Má to své mouchy - nejvíc mne vytáčely neustálé hlášky na Pardubice - ale jinak říkám: Toto je ta správná cesta, jen tak dál. Děkuji.

Kurýr 3 (2008)

Mírně vyčpělý taxikář a protivná ukrajinská zrzka. Už mne unavovalo poslouchat, kde mají nejlepší kyjevský kotlet s dušenými karotkami a kde pečenou rybu s rajčátky, cibulkou a růžovým vínem řádně vychlazeným. Dávám 2 hvězdy za těch pár bitek a honiček. Doufám, že čtyřka už nebude.

Sůva z nudlí (2006) (TV film) odpad!

Nevěděl jsem, jestli se mám smát, nebo plakat. Pěkně blbá pohádka. Non plus ultra. Odpad.

Únos (1997)

Hodně napínavý thriller. Tedy - víte jak to dopadne, ale přesto se bojíte, aby to tak dopadlo. Mostow umí z každého záběru vytěžit maximum a Russell je stále přesvědčivý. Dávám 3 hvězdy.

Tichá bolest (1990)

Dávám 5 hvězd. Méně nemohu dát. Herecký koncert pana Hrušínského a krásně bolestivý film o PTP.

Zataženo, občas trakaře (2009)

Super nápady jsou pohřbeny nic moc technickým provedením, ledabylým příběhem a lacinými vtípky. Je to jiné, ale to je tak všechno. Dávám 3 hvězdy.

Útok na Bílý dům (2013)

Dávám 3 hvězdy. No co říct a neurazit? Mohlo se to jmenovat Smrtonosná past 5 a Tatum mohl být synem Willise. Zábava, to je. Zničilo se toho dost. U Rolanda je vždy a vše přímo monstrózní. Jen jsem tak přemýšlel, kolik lidí ještě bude muset umřít, aby Tatum mohl zachránit svoji jedinou a nadevše milovanou dcerku, o kterou do té doby nějak nejevil zájem.

Svatební cesta do Jiljí (1983) (TV film)

Když to srovnám třeba s tím výletem na Kokořín...Na TV film dobré, ale jinak trochu ujeté. Dávám 3 hvězdy.