J. Edgar (2011)

Film byl průměrný a postrádal pro mě větší grády. Nezachránil to ani Leo.

X-Men: Budoucí minulost (2014)

Další díl Xmenů mě potěšil. Nejenom že jsem se těšila na staré známé tváře (Ian McKellen, Patrick Stewart aj.), ale také jsem se nemohla dočkat hudební kompozice, která u First class byla famózní. Zápletka neměla chybu. Zafungovala propojenost příběhu s předchozími díly.Těšila sem se na Magneta, kterého v podání Fassyho žeru ! Nechci dělat spoiler, tak jen dodám… když se na plátně objeví Magneto do posledního zrnka písku mu zobu z ruky. :-) Scény s ním a s Wolverinem jsou bezkonkurenční.

Noe (2014)

Filmy od Aronofského mám moc ráda, ale tentokrát jsem zklamaná. I když jsem do kina na film nešla s očekávání velkého trháku tak tolik netruchlím nad tou zkázou tolik. Filmu sakra hodně uškodila přiliš dlouhá stopáž. V jednom bodě po potopě jsem si začala myslet, že se z Noeho stal psychopat.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Dokoukáno a je to nadpozemsky úchvatný seriál.

Hunger Games (2012)

Nejsem fanouškem, knihy jsem nečetla a celkově jsem nepolíbená Hunger Games byla dost dlouho. Ale protože mi o filmu říkalo pár lidí z mého okolí udělala jsem si čas (a koukla konečně po roce, kdy na podzim roku 2013 bude premiéra druhého dílu) co se skrývá pod názvém Hladové hry vlastně zač. No a celkem překvapivě to nebyl špatný film. Nepohybně je Katniss hlavním tahounem celého filmu, ale ten milostný trojúhleník (mi šel na nervy) být podle mého názoru ani nemusel. Protože je film ve fázi pokračování očekávám od druhého dílu pěkný zvrat v ději i když jde předem trochu vydedukovat.

Lovelace: Pravdivá zpověď královny porna (2013)

Amanda Seyfried chce ukázat že zvládne i komplikované postavy. V případě Lindy Lovelace jí to celkem divák i věří. Příběh se mohl držet víc faktů a možná by tak stál víc za to. Já od Pravdivé zpovědi královny porna tolik nečekala, ale určitě mě potěšila přítomnost pánů Franco, Sarsgaard (kterého po většinu ve filmu upřímně nesnáším), Noth, Patrick. Nadhnula mě dávka flashbacků, místy však flashbecky dokázali diváka pěkně zmást.

Nejvyšší nabídka (2013)

Brilantní, napínavý, dojemný film. Všechny kousky skládanky se postupně poskládaly do úžasného příběhu plný emocí, a zvratů. Vynikající Geoffrey Rush.