Mikulášovy patálie (2009)

moc prijemna komedie z pohledu detskych oci... tak trosku Bylo nas pet a tak trosku Pelisky :) pri scence se sundavanim bryli jsem se chechtal, az jsem se za bricho popadal :) 75%

Dokonalá bouře (2000)

paradni provedeni a efekty... pribeh celkem o nicem, ale film vubec nenudi, furt se tu neco deje... a obsazeni super! spokojenost... 70%

Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů (2009)

paradni animovana komedie... nemusim animaky, ale tenhle me po dlouhe dobe dostal :) lovec Buck byl brutalni :) 80%

Všemocný (2011)

je to tezky, na jednu stranu vyborne zahrano a dobrej napad... ale pak taky postupnej streotyp, spousta nelogicnosti a prehnane patlani vseho mozneho do kupy... mozna to chtelo drzet se vic pri zemi... prijde mi, ze chvilemi se uplne vytracela dejova linka... hrana mezi trema a ctyrma hvezdama, takze 65%

Hra o trůny (2011) (seriál)

Vyplatilo se počkat až bude komplet několik sérií. Rozvleklost konečně střídají skvosté zvraty, vybíjení hlavních postav, brutální scény. Příběh je opravdu super a těším se co bude dál. Kdo by byl řekl, že politikaření může být tak zábavné! Zkrátka dospělá fantasy se vším všudy. Stejný tým by se mohl chopit Malazských kronik padlých od Eriksona, začínám věřit, že by bylo přeci jen možné něco tak velkolepého natočit.

Božský Evan (2007)

velice slaboucke... nebyt par scenek, ktere vyvolaly alespon usmev na tvari, byla by to jedna hvezda... on ani Bruce nebyl zadnej klenot, ale oproti teto slatanine, to byla aspon chvilemi sranda :) necelych 40%

Muž odnikud (2010)

wau! snad se v Hollywoodu divali, jak to ma vypadat :) naprosto perfektne podana a vygradovana akce v krvave temnem kabatku sitem na miru vsem milovnikum tiche a nelitostne usporne preciznosti... netreba se pitvat v nelogickych detailech, protoze to podani je nechava zaslapany hluboko pod sebou... 90%

Zelený sršeň (2011)

euforie, kterou ve mne vyvolal Kick-Ass se nekona ani nahodou... beru, ze je to jinej pohled na comix, ale musim rict, ze toto mi teda nesedi... misty mi to prislo trapne a Rogenova hlavni postava byla az otravna... lepsi prumer, neco pres 60% PS: jak nekdo muze srovnavat s Iron Manem, nechapu ;)

Fotři jsou lotři (2010)

nic vic nez prumerna komedie... dve tri veci dobry, jinak se tu nic moc nedeje... moc jsem necekal a i tak jsem celkem zklaman :) 50%

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

zbytecne zdlouhave a mezi Potterovkami pribehove spise podprumerne, nicmene co se zpracovani a hereckych vykonu tyce, neni prakticky co vytknout a beru-li tento dil pouze jako uvod velkeho finale, neni si vicemene nac stezovat :) zkratka a jednoduse tento film je i pres vyse uvedene neduhy o radny kus dal nez drtiva vetsina veci s podobnou tematikou... za me necelych 80%