Krycí jméno U.N.C.L.E. (2015)

Na Ritchieho fakt těžká bída, ale soundtrack klasicky vymazlenej tak, jak je u jeho filmů zvykem. Další dvě hvězdy za sexy Aliciu.

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Já nevím, mně to prostě nepřišlo jako takovej shit, jak tady každej prezentuje. A schválně tomu dám vyšší známku, protože 63% si to fakt nezaslouží. Každej to porovnává s Marvel a jejich teen bullshitama, ale mně se tady naopak líbí ta první půlka, kde je to klasicky temný DC svět. Druhá pulka už klasickej Snyderovskej digibordel. Ten člověk by si mohl uvědomit, že když bude furt vykrádat 300 a hlavně Watchmeny, tak se moc v kariéře neposune.

Anthropoid (2016)

Kvalitní válečný drama. Ten příběh známe všichni a Sean Ellis se to pokusil převést a neposrat to. No a celkem se mu to povedlo. Herci hrajou oba dobře a to včetně Dornana, ale Murphy je jinde to ví každej. Ještě se mi hodně líbili Neužil a Harry Lloyd. Za co dávám hvězdu dolů je totálně zmatená kamera. Ellis by měl zůstat u režie, protože být tam normální kameraman nebál bych se dát víc, ale když se kamera furt nesmyslně klepe a běhá různě dokola je to otravný. V bitvě v kostele mi to tolik nevadilo, tam se to hodilo, ale když se dva lidi baví a kamera se klepe, jak kdyby to točil náš pan domovník, tak to začne pěkně prudit. Jinak fakt výborný drama, můžeme být hrdí.

Mob City (2013) (seriál)

Dodnes nechápu, proč to zrušili!!!

Zákon a pořádek: Zločinné úmysly (2001) (seriál)

Je naprosto jasný, kdo tenhle seriál táhne. Famózní Vincent D'Onofrio se pro tuhle roli narodil. Díly, kde je trapnej Chris Noth nebo ještě trapnější Goldblum jsou tak na 2 hvězdy, ale díly s D'Onofriem jsou na plnej počet.

Diktátor (2012)

Klasický Cohen. 30% vtipů fakt nechutných, ale zbylých 70% je hrozná prdel. Celkově dávám 9/11.

Vzkaz v láhvi (2016)

Čekal jsem noirovou severskou detektivku ve stylu Muži, kteří nenávidí ženy a místo toho jsem dostal brutálně předvídatelnej děj, norských Edwarda Nortona, Kaase, kterej furt umí jen jeden a ten samej obličej a partu detektivů z Q, kteří jsou totálně, ale fakt totálně natvrdlí a skoro každou situaci řeší snad nejhůř jak můžou. A to už radši ani nezmiňuji ty podivné dialogy o náboženství. Nechápu jak to tady může mít 80%. To, že je to severská detektivka ještě neznamená, že to bude super noirovej film! 40%

Skála (1996)

Není lepšího akčního filmu!

Sicario: Nájemný vrah (2015)

Normálně by to bylo jen na 4 hvězdy, ale Jóhann Jóhannsson to svoji hudbou dostal na úplně jinou úroveň.