Uvnitř tančím (2004)

film viděn 24.5.2011 v rámci projektu Aero naslepo. Plné kino plné smíchu, skvělý film, občas delší pasáže, ale 5* je jasných!

Drtič kostí (2009)

Viděno v rámci projektu Aero naslepo a bouřlivý potlesk na závěr mluví za vše. Tenhle film by mohl mít přízvisko: "když se chcete masově masivně bavit o mase:o)"

Je to i můj život (2009)

co naplat, byl to ten pravý nefalšovaný Hollywood. Ale já se ptám: "Kam zmizel ten druhý syn, dyslektik..zůstal snad do konce života v převýchově???".

Bez konce (2008)

viděno v kině Aero v projektu Naslepo - tj. na začátku neplatíš nic, na konci filmu ho ohodnotíš tak, jak se ti líbil. Ještě nikdy jsem neviděl tak napěchované sklenice. Přispěl každý, ten film byl totiž mazec. Jednoznačných 100%!

Naboso (2005)

jakožto největší zpropadenec v oblasti lidských citů a jejich dlouhodobějšího charakteru vůči jedné osobě jsem i já zatoužil mít doma Lejlu. Bravo, krásnej film, u kterého mi tekly slzy a zároveň jsem se smál.

Návrh (2009)

pod nátlakem přítelkyně..

Starkweather (2004) odpad!

Během filmu jsem odpočítával oběti a těšil se na konečné číslo 11. Amatéřina a nuda!

Dokonalý úkryt (2008)

Dalo se na to koukat, ale byla to nehorázná kokotina. Tol´ko nelogičnosti jsem ve filmu podobného zaměření nikdy nepozeral´!

Smrt v horách (2008)

Pár dní po smrti Patricka Swayzeho jsem si pustil jednu z jeho posledních rolí a nepustil Hříšný tanec :) Kdo se chce zdravě naštvat, mrkněte na to.