Paprika (1991)

Kultovní "eroťák"! A málokdo ví, že je to první a zároveň poslední erotický film, který se u nás promítal v kinech! :)

Temné lesy (2003)

Marně vzpomínám, zda jsem někdy viděl horror, při kterém se postavy chovají jakž takž logicky a né jako v amerických filmech, kdy oběť zdrhá vrahounovi v nadupaném Ferrari a vrahoun stejně čeká vždy za další křižovatkou. Takže chválím, norské filmy u mě bodují na plné čáře a nevim, zda ještě někdy budu spát ve stanu u rybníka.

30 dní dlouhá noc (2007)

Na každém kroku americké moralizování. Hlavní hrdina sekal upírům sekerou hlavy, musí zemřít - jasně, že to nebude jen tak. Hele kámo, jinak je film perfektně natočenej, efekty libovka, fakt škoda tich stupidních dialogů, nelogičnosti jednání obětí a ta šablonovitost USA bijáků mě pekelně sere.

Báječný Fantozzi (1986)

u superstupidních supercrazy komedií se většinou řežu a mlátím žito devítiocasou kočkou, tentokrát sem se jen čvachtal v kačírku zábavy.

Určitě, možná (2008)

Nevěřícně pročítám pár komentářů, už mnohokrát jsem se dle hodnocení inťoušů na ČSFD spálil a tady rovnou o všechny 4 plotýnky. Souhlasím s havLordem, já bych si do svěráku strčil varlata obě a k tomu sežral veverku s feferonkou a rajčátkem. To byla sladká sračička, přínos 0%, pane Bože vysloveno 111x, předpovídatelnost děje v mém podání: 100%. Hlavně u tich tučňáků, nechci se chlubit ;)

Světlo ve tmě (2006)

Napínák s kinder surprise za každou vlnou. Mnoho předpovíte, něco nepochopíte, ale nudit se nebudete. Demi Moore exceluje, tahá film až ke 4 zaslouženým hvězdám

Hranice smrti (2007)

Silný scénář umírá na neschopnosti realizace. Mám rád tenhle styl, ale když už je to na základě pravdivých událostí, chce to více používat hlavu a méně jehel v kupce sena.

Mlčení šunek (1994)

Hej, co jste to za lidi? Kdo hodnotí na ČSFD? Intelektuální zabedněnci? Mlčení šunek je neskutečnej nářez, viděl sem to před 10-ti lety, viděl sem to dnes a takhle dlouho sem se nenasmál. Asi jde o to, mít se s kym zasmát:-)