REC (2007)

Bez mrknutí oka zkouknout a při závěrečných titulkách začít tančit.

Maraton lásky (2007)

rachitistický Simon Pegg hrající tlustýho povaleče, kterej chce zhubnout a doběhnout marathon . Vtipné, svěží a zároveň americky kýčovité jak jsme zvyklí

Požírač kostí (2007) (TV film)

horror/sci-fi? Tohle je černá komedie s řízným kostlivcem v hlavní roli. Jednu hvězdu dávám za jeho koně ze záhrobí, to sem čuměl, když na něho naskočil a pronásledoval motorkáře. Nasmál jsem se, ale Vy ostatní asi budete brečet a kroutit hlavou. Připravte se na to.

Aaltra (2004)

Dva sousedé se bytelně nesnáší. Křižovatky osudu jsou však nevyzpytatelné, a tak jim při rvačce na poli zemědělský stroj skřípne nohy a oba skončí na vozejku. Neskutečně suše zábavná akce může propuknout!!! Vydávají se do továrny vyrábějící ony stroje s reklamací a zřejmě budou žádat tučné bolestné. Budou se na nich hojit? .......... Hele, fakt si to sežeňte, je to libovka!!!

Battle Royale (2000)

Vyvražďovačka dobrá, akorát, že přežili ti největší srabi!!!

Dohola (2001)

Pro tento druh filmů jsou v mém případě 3 hvězdy vlastně jedna velká výhra. A proč? Vše je jedno velké klišé, sladká americká pohádečka, u které jen kroutím hlavou. Seděli všichni režiséři amerických komedií v jedné lavici? A co scénáristi? Opisovali od sebe úvod, stať i závěr? Hlavní předmět byl Otřelost forever? No nic. Film Blow Dry zas tak hrozný není. Nelíbil se mi Josh Hartnett, ten tam měl fakt divnou roli. Mirek Dušín na pěst. Když se film tvářil jako komedie, byl vtipnej, když se tvářil jako drama, byl to kýč, předraženej kýč, chlapi deme pryč, to všechno kolem nás je taky jenom kýč! A když se tvářil jako Roman Tyčka, slaďák, doják, tak to byl vopruz největšího kalibru, kokotina, lesbian song. Co se mi líbilo? Stříhání dobrovolníků a taky suprovej moderátor soutěže. Jo a to obarvení ovcí muselo dát sakra práci:-)

Pějme píseň dohola (1990)

Po náročném kolotoči všedního dne si v podvečer čas od času pustíme s přítelkyní debilní teenegerovskou či romantickou USA komedii s Filipem Švarcem - všedabérem - a já se pak potřebuji uklidnit u pohodového českého filmu. A většinou se zadaří. Tentokrát padla volba po filmu Dohola (původní název Blow Dry = Foukaná:-) na Pějme píseň dohola. Nářez! Film se odehrává v prostředí pionýrského tábora, já na tábory jezdil a přesně tohle bylo vončo. Místo Boba jsme měli Majka, místo zdravotnice Venduly to byla Májka, místo Bizona Lívanec a Ohnivec chtěl bejt každej z nás:-) Takže: pro táborníky z let předlistopadových povinnost a vy ostatní tomu věřte. Šmydra vydra.

Václav (2007)

V kině je všechno lepčejší. Velký plátno tě vtáhne do děje, surround zatlačí do sedačky, přítelkyně příjemně hopsá na klíně, můžeš po okolních lidech házet popcorn (obsluha kina to pak uklidí), společně se s nimi zasmát (víš kdy), a když se naopak někdo řehtá neúměrně, přtlačíš a hodíš po něm lahváče. V kině je prostě hej. Potulný stahování filmů nahraných na kameru skrz gumový medvídky, to je třeba adrenalin. Ale ty lidi, co si to pak stáhnou a v kvalitě čínských pantoflí film zkouknou, to je masochismus a zároveň zaprděnost. Ano, zaprděnost. Václava viděti v RIPu Gumovej medvídek, to nebude zážitek. Ovšem Václava viděti na velkém plátně sálu č. 1 ve Village Cinemas v Praze, to je bomba. Nuž dobrá, zas taková bomba ne, ale bombička pro nenáročné pyromany určitě. Podívejte se na to, ale KVALITNĚ. To by mohl být slogan pro všechny filmy!!! Nebuďte SRABY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Superlék (1998)

Když přijdou známí a já vybírám film, u kterého se budeme řezat od začátku do konce, je to téměř vždy SUPERLÉK!!! Marlon Wayans forever.