Pasti, pasti, pastičky (1998)

"To byla ale soda"..."Co to tam mam? Já tam nic nemam..." "Budeš mít umělý náhražky místo koulí a až ti dá někdo podpásovku, budeš se mu smát do ksichtu.." Hanák má charisma a Donutil mě rozesměje jenom, když se na něj podívám. Nemůžu hodnotit jinak.

Skřítek (2005)

Iluse, touhy, sny mládí, zda líp se vám děje též? Pláň sněžná je život, kde řádí zlá černějších havranů spřež. Ó skřítku, v patách ti pádí... Pohádko o štěstí běž!

Vesnice (2004)

Tenhle film je důvod, proč NIKDY nekoukám na trailery (=lživé videoklípky = mašličku přiděláme, o kvalitě pomlčíme). V reklamě vidíte velké kousky ovoce, zakoupíte a doma zjistíte, že ovoce je lesní směs a ještě řádně rozmixovaná. Příště se na největší ostružiny zeptáte raději kamaráda. A co Vy, necháváte se sebou rádi cloumat?

Forrest Gump (1994)

"přispěju k porážce komunistů tak, že budu hrát ping-pong"...já hraju ping-pong 2x tejdně, ale ty třešně se pořád držej. Vrtuli třešňovou na ně!!!

Sbal prachy a vypadni (1998)

Kultovní záležitost, jeden z mála filmů, kterej klidně pustim deseti lidem po jednom a se všema se na to podívám. Gangsterka jak má bejt, hodnocení mluví za vše. Nedávno sem se v Praze ocitnul v jedné anglické dvd půjčovně a objevil Lock, Stock and Two Smoking Barrels i jako SERIÁL!!!