Mládeži nepřístupno (2013)

100%! Nemůžu dát jinak. Na film jsem chvílema zíral vykulenýma očima, po nichž následoval takovej záchvat smíchu, že jsem film každou chvíli musel stopnout a prostě se vyřehtat. Naprosto boží podívaná, komedie jako řemen :-)))

Gravitace (2013)

Do IMAXu na 3D...nejlepší nápad nedělního večera. .. Parádní podívaná, strhávám hvězdu za americké klišovité emocionální sračky, to sem se fakt nudil. Jinak dokonalá jízda. A nad Gangou? Jo jo, východ Slunce je tam nejlepší!!!

Klub vyděračů (2007)

Prokoukl jsem to hnedle, ty 3 hvězdy dávám jen za fanouškovství podobným filmům, jsou hodně slabé...

Okamžik zkratu (2012)

Na pět hvězd to sice úplně není, ale já tyhle filmy prostě žeru. Navíc v lehátku s pivískem a pěknou kočkou po boku v kině Oko. Úžas :-)

Colombiana (2011)

Doják přesně podle mého gusta.

Nexus (1994)

Výborná komedie, celý sál se 100 minut skvěle bavil a propukal ve smích. Viděno na festivalu otrlého diváka v kině Aero.....:-)

Raubíř Ralf (2012)

Královsky jsem se bavil, neskutečně vytuněnej animák!

Druhá šance (2012)

Viděl jsem to s dabingem, za což se filmu omlouvám. Chemii mezi hlavními postavami jsem bohužel nepostřehl, byla to pro mě ukrutná nuda, neustále jsem sledoval stopáž, kdy už bude konec. Ve 30. minutě jsem usnul, posléze si to vrátil, abych vydržel sotva do 60. minuty.....a opět zářez. Nakonec dokoukáno, ale film mě vůbec nebavil. Sorry, slabé dvě hvězdy:-(

Terapie láskou (2012)

předpremiéra v kině Atlas....parádně jsem se pobavil, obával se, slza ukápla a psychoušský to bylo hodně dost, jasných 5 hvězd! P. S. kdo by to byl řekl, že mezi hlavními hrdiny je ve skutečnosti 15.5 let věkový rozdíl?!