Poprava (1998)

Tři mladí kluci ze svobodného světa tvrdě narazili v zemi, která je krásná, ale i nebezpečně a pro nás i nepochopitelně tvrdá. Při potírání drog nemají slitování a můžeme se jen dohadovat, jesti je to dobře a tresty přiměřené. Obdivuji statečnost Sheriffa, který se dobrovolně vrátil a přihlásil k odpovědnosti, i když ta jeho riskantní oběť byla nakonec zbytečná. Ale jak sám řekl - horší než vězení by bylo špatné svědomí, kdy by se Lewisově sestře nemohl podívat do očí.

Princ a já 2 (2006)

Jednička nebyla nic moc, taková oddechovka, ale tohle už je propadák i co se hereckého obsazení týká. Nevím proč když je potřeba něco nastavit, tak to na 90% dopadne hůř a to tak, že podstatně hůř.

Polepšovna mazlíčků (2009) (pořad)

Zase jeden pořad o tom, jak málo inteligence někdo má. Pořídit si psa jako menší náklaďák a pak si s ním nevědět rady - to může jen naprostý hňup. A nám to má přinést co?

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Upřímě, tenhle film mě příliš neoslovil. Zřejmě jsem pod vlivem hodnocení čekala moc. Chvílemi to byl oživlý komiks, chvílemi jako bych viděla Vynález zkázy. Děje tam bylo tolik, že by to stačilo na 15 minut. Takový výlet do neskutečna. Naklonovaný kulturista, nesmyslně zpomalené záběry, namodralé pološero a Xerxes připomínal spíš prošpikovaného transvestitu. Pro mne to bylo zklamání.

Za tajemstvím jménem Ferrari (2006)

Nemám slov. Jen jsem v úžasu koukala. To byl neuvěřitelný zážitek. Prostě mi spadla brada. Opakování si nesmím nechat ujít.

13. komnata - 13. komnata Wabiho Daňka (2007) (epizoda)

Tyhle pořady mám ráda, hodnotí osobnost jako ucelený příběh a nehoní se pouze za senzacemi. Co považuji za nejcennější je to, že dají prostor nejen rodině a přátelům, ale hlavně tomu člověku, o kterém ten celý pořad je.

Krotitelé dluhů (2009) (pořad)

Snad jen jako poučení pro ty, kteří jsou zřejmě nepoučitelní. Průměrně inteligentní člověk se do této situace dostat nemůže. Tak komu to vlastně prospěje?

Les mrtvých (2009) (TV film)

Filmu nelze uřít jistou snahu a kvalitu co se techniky a zpracování týká. Ale jinak VLK, MLHA, LES, KŘÍŽE, PÁR PODIVNÝCH POSTAV A - NIC... Jediné zamyšlení, ke kterému mě to přivedlo bylo, na co jsem se to vlastně dívala a co nového mi to mělo říct.

Smrtelná lavina (2005)

Tedy nevím, jestli jsem tu dobře, ale TV program mě navedl sem, ale děj byl úplně jiný. Skupina horolezců se vydala na vrchol hory zneškodnit věc, připomínající Rubikovu kostku, která naváděla satelity ke střelám na různé cíle na zemi. Samozřejmě se to tam hemží agenty z Ruska, kteří se tu věc snaží dostat. Nakonec se jim to nepovede a dva hlavní hrdinové přežijí skokem z vrcholku hory a otevřením padáku. Fotografie ale z toho filmu jsou. Takže mi připadá, že ten odpad patří zcela jinému filmu. Nebo jsem se dívala jinýma očima.

Hadi v letadle (2006)

Přehnané až hrůza. Žádný had neútočí bez důvodu. Tihle snad měli v hlavě vysílačku se zaměřovačem na všechno, co se pohne. Tohle opravdu ne.....