Repo Men (2010)

Noční můra, která se tu stala skutečností, vypilované k dokonalosti. Málem by se z té představy člověk osypal. Jen doufám, že si to ministr zdravotnictví nevezme jako vzor, jak z pacientů vyždímat víc peněz. Brrrr.....

Skrýš (2010)

Jonathan Rhys Meyers má to zlo dokonale v očích. Opět mě nezklamal.

StarDance aneb když hvězdy tančí (2006) (pořad)

Tahle soutěž na ČT je velmi kultivovaná a oku lahodící. Vždycky obdivuji, když někdo něco umí a ten, co moc neumí, pohne tělem, dá do toho vše a vydá ze sebe často nemožné. Zážitkem jsou kostýmy (oblečky, šatičky), hudební doprovod i samotné taneční kreace i to, jak dokonalý make-up dokáže změnit vizáž a udělá z Popelky princeznu. Zkrátka pastva pro oči (i uši).

Titus (1999)

Těšila jsem se na historický film, ale prolínání minulosti s přítomností, to příliš nekonvenční pojetí, mne zkrátka neoslovilo. V tomto ztvárnění bych si z divadla jistě přinesla silný zážitek, ale ve filmu - chvíli jsem si říkala, zda jsou to římané, nebo nacisti? Chyba zřejmě nebyla v pojetí filmu, ale v tom, co jsem od něj čekala. Vnímala jsem to trochu jako podraz a příjemný zážitek se nekonal.

Pompeje: Zkáza (2007) (TV film)

Dívala jsem se se zájmem a dala jsem tomu přednost před vším ostatním a tak objektivně za 3*. Souhlasím s tím, že nesmíme být tak kritičtí. Vždyť si to na žádný velkofilm nehrálo, byl to dost slušný televizní film. Mnohem slušnější, než z produkce TV Nova.

Poslední pevnost (2001)

Vadily mi příliš černobílé postavy Nic mezi tím. Jedinou pro mne zajímavou a živoucí postavu vytvořil Mark Ruffalo. Celé je to vytržené z reality, nicméně jsem se se zájmem dodívala až do konce a čekala, nad čím vším ještě budu kroutit hlavou. A že toho bylo...

Show Jana Krause (2010) (pořad)

Bohužel i já vydržím jen do prvního reklamního bloku a pak si hledám jinou zábavu. S tím vytržením ze mě zájem vyprchá. Jediné řešení je si pořad nahrát a reklamy přetočit. Prostě je to otravné a pořad tím u mne ztratil.

To byl zítra flám (2010)

Jediné, co mě na této "komedii" pobavilo, byla pointa na závěr. Jinak bych hodnotila mnohem hůř.

Jak vycvičit draka (2010)

Už nejsem malá a tak mě film nevzal na 100%, ale určitě ho doporučuji a snad bych ho i zařadila jako povinný. Perfektní návod na nekonfliktní řešení. Zase jednou jsou děti moudřejší než rodiče (v tomto případě spíš otcové).

Krev Borgiů (2006)

Souhlasím s kindermanem. Film je velmi dekorativní, kostýmy i kulisy jsou pastva pro oči, ale i přes ty krutosti film ztrácí na dramatičnosti a vytrácí se i napětí. K dokonalosti mu chybí právě ta poutavost Tudorovců.