Dr. House (2004) (seriál)

Hlášky tohoto chronického potížisty, to je skutečná lahůdka. Vždycky čekám, co dalšího z něj vypadne.

Kriminálka Las Vegas (2000) (seriál)

Pro mne bezkonkurenčně nejlepší krimiseriál. William L. Petersen je naprosto nenahraditelný, jsem zvědavá, jak to bez něj bude vypadat. Snad tvůrci přejdou od uvažování k činům a do seriálu ho vrátí. Dočetla jsem se, že sledovanost bez něj výrazně poklesla. No, nedivím se, já si to neumím představit.

Mamma Mia! (2008)

Bylo zábavné vidět a slyšet Pierce Brosnana v této roli. Nebylo to bůhví co, ale celkem příjemná podívaná na nedělní odpoledne. Sice nepřekvapilo, ale ani neurazilo.

Poslední Mohykán (1992)

Tenhle film je nádherný a Daniel Day-Lewis se mi v roli Sokolího oka líbí úplně nejvíc. Přiznám se, že jsem to už viděla třikrát a to je co říct. Neuvěřitelně mistrně jsou zpracované bojové scény a upřímně obdivuji i fyzickou zdatnost hlavního hrdiny.

Seznamte se, Joe Black (1998)

Úžasný film, který můžu vidět znovu a znovu. Brad Pitt jako Smrt je prostě neodolatelný. Ta perfektně namíchaná směs nevinnosti, nevědomosti, zvědavosti a naprosté sebejistoty, sebevědomí a nadhledu. Ano, tak nějak si představuji, že by se Smrt skutečně chovala a jako divák tomu i věřím.