Zelená míle (1999)

Ten film je dost zajímavý.Bohužel je to drama, taže nemá dobrý konec. A to mě hodně zamrzelo. Že šlověk nespravedlivě odsouzený a hodný stejně zemře.

Ulice (2005) (seriál) odpad!

Další nepovedený rodinný seriál...........Televize Novo,co mi to děláš?

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

Naši "slavní" čeští tvůrci se opět činili... Vypadá to, že v minulém životě byli farmáři, protože kidat hnůj jim jde skvěle. Ale hážou ho na televizní diváky! Nechápu že to pořád ještě vysílají. Vždyť je to tak neskutečně trapné a ubohé. Celé je to plné umělých trapných zápletek, mizerných výkonů herců a rádoby napínavých příběhů. Bych blil. Nevím co pořád mají s vytvářením takových propadáků. Tenhle seriál (až telenovela) je jako vrah, obchází obýváky a zabíjí diváky. Nechápu, jak na to někdo může čumět (hlavně ženský...)

Toopy & Binoo (2005) (seriál)

Ráno po probuzení mě to příjemně potěší

Pokémon (1997) (seriál) odpad!

Vymývač mozků, lepší výraz mě nenapadá.Vždyť je to směšně spracované, pořád to samé a nudné. A hlavně je to naprostý nesmysl. Nechápu kohokoliv, kdo se na to dívá a zároveň je starší pěti let.

Kameňák 2 (2004)

Tenhle film zabíjí, ale bohužel ne vtipem. Kameňák se to může jmenovat jedině proto, že pocity u sledování jsou jako kamenem do hlavy.

Elektra (2005) odpad!

odpad.Kolosální odpad

Vinnetou - Poslední výstřel (1965)

Tohleto je jediný díl Vinnetou, který se mi aspoň trochu líbil. Ptáte se proč? Je to jednoduché.... Konečně zabijou Vinnetou. To je něco,na co jsem čekal celou tu blbou filmovou sérii :)

Městečko South Park (1997) (seriál)

Dřív jsem south park zbožňoval, dnes jsem k němu svůj postoj přehodnotil. Hlavní postavy jsou super. Každý si musel zamilovat tlustého sprostého nelidského Erica Cartmana, židovského kluka Kyla,který má dokonce dost svědomí, chlapce Stana, který se poblije, když mluví s někým, koho miluje a konečně věčně umírajícího v kapuci schovaného chudého chlapečka Kennyho. A to není všechno. Další lidé jako postižený kluk Timmy který umí říct jenom své jméno, no to je prostě nářez. Ovšem na south parku mi vadí ta přehnaná absurdita a občas i monotónnost. A nesmyslné hnusy jako pan Hankey (toho nenávidím, každý díl s ním přeskočím), učitelka Choksondiková, Terenc a Filip a další mi dokážou zkazit celé díly. V každém díle s absurdní zápletkou bude Cartman svině, Sten s Kylem ho budou nesnášet a Kenny umře. Vůbec grafika South Parku je nepříjemná. Na South Parku mám rád jeho odvahu (jako s Mohhamedem) a zvláštnost. Ovšem víc jak 3 hvězdičky mu dát nemůžu. V porovnání se Simpsony je to hnůj.