Scary Movie: Děsnej biják (2000)

Po shlédnutí dalších dílů mi tenhle připadal jako slabší odvar. Nijak moc jsem se u něj nezasmál, až na některé okamžiky. 50%

Mr. & Mrs. Smith (2005)

Tenhleten film je jedna z největších blbostí, co jsem kdy viděl. Už hlavní postavy a příběh jsou směšné. A podání ještě horší. 15%

Mezi námi děvčaty (2003)

Je to opravdu skvělý film.Je hodně vtipný a jeho příběh je tak originální a tak zajímavý,že je radost se dívat.

Pravá blondýnka (2001) odpad!

Je to jednen z nejtrapnějších a nejdebilnějších filmů ,co jsem kdy viděl, s naprosto dementním dějem a smyslem. Větší blbost bych těžko hledal. Upřímně jsem měl problém pochopit o co v tom zastraceným filmu jde (o nějakýho podělanýho čokla,kterýho bych nejraději přejel autobusem, nebo co)

Drsnej Shaft (2000)

Je to rádoby drsnej akční film a trhák. Ale opravdu jen rádoby. Film je typický kýč podle šablony aje těžké neusnout u něj. Upřímně je to taky hodně "černej" film.

Velkej biják (2007)

Dá se na to koukat. Některé chvíle jsou vtipné. Ale jako celek to není taková sláva

Mission: Impossible III (2006)

Mission impossible je skvělá filmová série. A třetí díl je naprosto nejlepší. Bez zbytečných řečí mu dávám 90%

Next (2007)

Film by nebyl špatný, kdyby neměl tak useknutý konec. Opravdu mě to zamrzelo. Jinak nebyl k zahození, ale žádná slává. 50%

Červený traktůrek (2004) (seriál) odpad!

Větší blbost a hnus si nedokážu představit

Domácí vězení (1996) odpad!

Naprosto nudné, nepotěšivé, nesmyslné a nedomyšlené. Dívat se na to byla moje zkáza