Krev na koruně (1997) (TV film) odpad!

Krásná je o tom není pochyb. Ale že bych se jí bál to fakt ne :) 15%

Marco Polo (2007) (TV film)

Bylo to dost dobré ale mohlo tam být víc děje. Navíc přiběh Marca Pola je vybudován z dost velké části na nepravém převzetí cizích příběhů. Vlastně je to jedna velká lež. A to dost zamrzí

Tváří v tvář (1997)

Opravdu povedený kousek. Nemám k tomu moc co říct ale opravdu jsem u toho strávil večer a nenapadlo mě odtrhnout se. Film má dokonalou myšlenku a Cage vs Travolta je povedený výběr. 90%

W.I.T.C.H. (2004) (seriál) odpad!

Nedokážu si představit větší blbost.Je to naprosto nechutně hloupě propracovaný nesmysl. Bohužel se na tom nedá najít ani chvilka,která by mě mohla zabavit. Je to směšné a lituju děti,které se na to musí dívat

Mumie (1999)

Musím uznat že bych nechtěl být v jejich kůži. Ta mumie nevypadala mile. Ale film je to skvělý

Rafťáci (2006)

Strašně ujetý film o bláznivých teenagerech. Musím uznat, že jsem se dobře bavil. Pojetí bylo skvělé a Vojta Kotek a Jiří Mádl mi tam prostě vyhovovali. Dávám 5 hvězdiček

Simpsonovi (1989) (seriál)

Asi nejznáměnší televizní seriál. Tohleto je opravdová nezapomenutelná klasika. Typická americká rodina, která každý den zažívá hodně úsměšných záležitostí. Dokonalý nápad

Beyblade (2001) (seriál) odpad!

Omlouvám se malým infantilním dětem ale nevím co na tom může někdo vidět. BeyBlade je naprostý nesmysl.I Pokemoni byli koukatelnější než tohleto...

E.T. - Mimozemšťan (1982)

Viděl jsem to před pěknou řádkou let. Není to špatné ale některé scény mi připadjí trapné a E.T. vypadá odporně jak špatně vykuchaná ryba ....

South Park: Peklo na Zemi (1999)

81 minut vtipů, nesmyslů, absurdit, hloupostí a sprostých nadávek. Není to špatné, ale možná je to slabší než samotný seriál. A ta muzikálovost mi hodně vadila, protože je nenávidím.