Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Velmi povedené pokračování dokonalé filmové série, postavené na propracovaném silném přiběhu. I všechny efekty jsou moudře použité a zkrášlují celý film. Člověku je úplně líto, že film není nekonečný. Opravdu obdivuju jak může film, který je už tolikátý v pořadí, být stále tak vydařený.

Čas zabíjet (1996)

Nemůžu souhlasit s hodnocením filmu. On by ten film film mohl být skvělý - vždyť zpracování filmu je dost dobré, herecké výkony dostatečné a námět zajímavý. Jenže to má háček : děj, vývoj a závěr. Černýmu chlapovi znásilní dceru a on chladnokrevně zastřelí automatickou útočnou puškou M16 ("kde ji sakra vzal?" je taky dobrá otázka) dva bílé násilníky a poldovi ustřelí nohu a oni ho u soudu, kde jasně vede obžaloba a kde se porotci shodují na statusu "vinen", jen kvůli dojemnému vyprávění uznají nevinným a nedostane žádný trest? Člověk pošlape zákon a ublíží podstatě zákonu a justice, zničí spravedlnost, a pak je osvobozen? A při jednom střetu ku-klux-klanu s černýma upálí jmalý černoch člověka a policie chytne členy ku-klux-klanu, když nikoho nezabili ale o černocha upalijícího lidi se nikdo nezajímá. Proč takové vážné odchylky od reality? Odpověd na tuto otázku je smutná : Film je nejspíš propaganda.Propagace pročerné rasové politiky. Další počin pokračovatelů Martina Luthera Kinga a dalších podobných. Tímto film ztrácí na hodnotě. 3 hvězdičky jsou milostivé hodnocení

Simpsonovi ve filmu (2007)

Stačilo by jedno slovo : Dokonalé. Skvělý nápad, příběh, emoce, napětí a velká dávka chytrého humoru.

Grindhouse: Planeta Teror (2007) odpad!

Pár chvil je zajímavých. Ale celkově je to děs. Holka má místo nohy nohu od stolu? A pak jí dá chlápek místo nohy M16 s granátometem a ona tím střílí (nic nemačká spoušť) a střelou granátometem pod sebe vyletí 10 metrů přes zeď? To si ze mě snad dělá Tarantino srandu. A příběh je trapný, efekty trapné, kecy trapné. Nechápu jak to mohlo dostat 73%. To fakt nechápu.

Klokan Joey (1997) odpad!

Možná by se mi to líbilo když bych byl ještě dítě. Ale dneska se mi to líbit nemůže, protože přemýšlím racionálně a můj náhled na věci se změnil. Mám se dívat na film, kde se nějaký chorobně dětinský (až zoofilní :D) kluk snaží zachránit skupinu přemnožených zvířat, které je třeba střílet, protože by jinak sežrali všechny obyvatele zaživa, a při dosahování svého cíle porušuje zákon (nepovelené vniknutí a tak)? Nebo jak se mám dívat dál když zachrání dva mravence, kteří se spolu nuceně perou (taky pěkná blbost), a ještě jim říká, že jsou jeho kamarádi? Mimoto film není vůbec vtipný, je spíš trapný a určený výhradně pro malé infantilní děcka bez vkusu, které jsou příznivci greenpeace. Kdo to dokouká do konce, je mistr

Hotel snů - Čína (2008) (epizoda) odpad!

Jako ostatní filmy série Hotel snů je i tenhle slušný odpad. Děj je nulový, příběh chabý a emoce asi jako v domě důchodců.

Byl jednou jeden polda (1995)

Dost slabé. Major Maisner vyvede pár vtipných věcí, jinak je to teda hodně podprůměrný film. Hodnotil bych to tak na 46%. A znova bych to teda vidět nepotřeboval

Julie Lescautová (1992) (seriál)

Když se člověk opravdu nudí, tak to není zas tak špatné. Když není co dělat tak to vezmu za vděk. Ale rozhodně bych kvůli tomu neodbíhal od oblíbených činností. Myslím že by to mělo mít celkové hodnocení tak 53%, to by odpovídalo lépe. Tak bych to aspoň hodnotil já, kdyby to bylo na mně.

Kongo (1995)

Celkem blbost. Díval jsem se na to, protože jsem zrovna neměl na výběr a spát se mi nechtělo.