V zajetí démonů (2013)

Opravdu moc dobře udělané, i když trochu kopíruje své žánrové předchůdce, je opravdu originílní a člověk se bojí od prvních minut až po závěrečné titulky

Alcatraz (2012) (seriál)

Škoda, zase jeden serial který nijak nezkončil a další řada v nedohlednu asi malá sledovanost tak ho usekli. Takže se přidavá na seznam ke Carnivale, FlashForward, Jericho. Když to takhle utnou, tak by mohli natočit nejaký zakončovací díl.

A.I. Umělá inteligence (2001)

Opravdu jeden s nejlepších filmů od spielberga, asi po druhém shlédnutím velmi emotivní zážitek-velká srdeční zaležitost, pro mě nějlepší sci-fi

Hra o trůny (2011) (seriál)

Nejlepší postava- trpaslík, konečně HBO opět zabodovala ve velkém stylu. Takhle má vypadat televizní seriál. Už se nemůžu dočkat na druhou řadu.

Expozitura (2009) (seriál)

Opravdu po dlouhé době skvělé krimi, dlouho se mi nestalo,že by mě na nově něco tak zaujalo -už se těším na další díl- Hlavně je to něco uplně nového a orignálního co tu ještě nebylo.

Odsun (2010)

Velký zážitek, výborné herecké výkony dětských herců, je dobře že se takové filmy stále točí.

Machete (2010)

Opravdu dobrá komedie

Ondine (2009)

Velmi pěkná pohádka s realným a dobře pochopitelným koncem. Oddychový velmi příjemný film pro celou rodinu

Vlkodlak (2010)

Vcelku dobra pohadka ale nic vic.