Impérium - Mafie v Atlantic City (2010) (seriál)

Asi sem čekal víc přestřelek jak se sluši a patři na prave americke město na začatku 20. let minuleho stoleti plne Gangsteru a šlapek. Aspon že to je inteligentni- 1. řada za 4*

Rallye smrti 2 (2010)

Co na tom, že to vykrada jedničku ve všem, co se da?? ubrat těch zpomalenych, strašně "tvrdackych", momentu, přidat nějaky ten zavod na vic a trochu napadu a DR mohlo byt kralem bečkovych akčnich filmu. Ale za ty ženy 1* nahoru

Super Mac (2010)

Naprosto trapna blbost, ktera hraniči s demenci. Nebyt několika povedenych vtipku(včetně celeru :D), tak to je jednoznačně odpad

Sociální síť (2010)

Vyrazili mi dech. Finsher udělal film na ktery jen tak nezapomenete. Budete si pořad dokola v hlavě přelivat myšlenku zda Mark Zuckerberg ukradl, či neukradl napad na Facebook. Film se nezabyva tim, kdo ma pravdu, ale necha na divakovi, aby si udělal vlastni pravdu. Jinak režie je užasna a Eisenbeg spolu s Timberlakem zahrali naprosto skvěle ustředni dvojici.

Město bohů (2002)

Člověku se až taji dech, když na konci zjisti, že to je natočeno podle skutečne udalosti, že takhle to kdysi vypadalo v Riu. Tady tomu filmu neni co vytknout a rozhodně patři o několik pozic v žebřičku vyše.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Cely film bych hodnotil čistě odvedenou praci Tarantinova stylu za 4*...ale ta posledni scena v kavarně mě doslova dostala...btw chudak Travolta...nechat zbran na kuchynskem dřesu a jit srat?? no fuj :)

To byl zítra flám (2010)

Uchvatna a sprosta komedie, u ktere se rozhodně nebudete nudit. Doporučuji všemi 5 prsty na jedne ruce toho neboheho pigla :)

Maximální limit (2005)

Skvěly film s prostředi sazení, u ktereho mi až tuhla krev při sledovani zapasu. Al Pacino skvěle zahrál a věřil jsem mu, že je sazkový poradce. Vic netřeba dodat