Cesta do středu Země (2008)

Nudil jsem se hodně. A navic to strašně pomalu utikalo. Zbytečny film

Senna (2010)

V podstatě se mužu podepsat pod komentař Pumiiix. Jen mě zajima, jak by dopadla ta rivalita s panem Michaelem Schumachrem :)

Cesta (2009)

Film, ktery přesně vystihuje jak by to vypadalo, kdyby se něco podobneho stalo v realu. Scena s černochem je jedna s nejsilnějšich scen vubec poukazujici, co všecho znamena pomsta, sobeckost, ale take hrdinstvi, laskavost a dětska nevinost. Protože jen ty dobre vlastnosti mohou něco změnit. U mě však cely dojem kazi fakt, že prakticky nebyl žadny konec. Žadny epilog. The Road? NE. Road to hell? Určitě!

Hanebný pancharti (2009)

Viš ty co, Jantoviči? To by mohl byt muj mistrovsky kousek. Brad Pitt měl o svem skalpu jasno. A ja mam zase jasno o Tarantinovi- jeho nejlepši film

Zrození Planety opic (2011)

Nemužu dat vysoke hodnoceni filmu, ktery se pomalu rozjiždi a když už se rozjede pořadně, tak skonči. Animace pěkna, opice chytra, emoce dobra. To je ale vše co dostanete. Caesar is home! Za3* a 70%

Bastardi (2010)

Docela chapu rozpoluplne hodnoceni, ale ja se přidam na druhou stranu. Mě film vtahnul, a jak u mě nebyva zvykem u českych dilmu, a nepustil. Je smutne že to tak v našem školstvi je. "Bůh neni, protože bych se jinak nerodili bastardi, jako jsem já."

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Magie, Harry, mrtvi kamaradi a spoustu trikovych efektu. Nominace na oscara za vizualni efekty?- určitě. Oscar za vizualni efekty?- možna. Oscar za nejlepši film?- ani omylem. Skvěly film, na ktery bohužel za chvili zapomenete. Čekal jsem, že to bude vic velkolepe, vždyt je to Harry Potter! :)

Sucker Punch (2011)

Dostal jsem přesně to, co sem čekal. Bezduchy a hloupy film bez hereckych vykonu a zaroven film s naprosto dechberoucimi scenami, soundtrackem a spomalovačkami s perfektni vypravou( to drači doupě je užasne). Takže vypnout mozek, koupit si velkou televizi, pročistit očni bulvy a nechat se unašet vizualnimi orgiemi. Nic vic, nic min

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Tenhle dil si mohl podat ruku s Beverly Hills 90210, kde se všichni snažit sbalit toho kdo je nechce. Zatim jednoznačně nejslabši članek v "pottrovskem" řetězu. Po skvělem Fenixově řadu, je to krok zpět. Krok o 3* zpět. Nic neřikajici děj nepochopitelně natahovany na neuvěřitelnych 147min s toho děla jen větši a větši nudu. Určitě by to šlo stahnout na 15min a připojit k nějakemu jinemu dilu. Jinak řečeno jsem prosil, aby už to skončilo. Uvidime jak si Yates poradi u Relikvie part 1