Immortal (2004)

Dalši zbytečny film korunovany naprosto nesmyslnou a debilni animaci, ktera vypada huř, než v The sims. Pro mě nepochopitelne spojeni živych hercu s tak debilni animaci...kdyby aspon vypadala jak ve Final Fantasy. Škoda, tenhle žanr mam pravě rad.

Bez soucitu (2010)

No musim uznat, že jsem během zavěrečnych titulku jsem uvažoval o tom, že si necham prověřit přitelkyni, jestli taky nenašla onen "mír". Jinak se da na film divat, i když hlavni hrdinove jsou až moc "supermani". 80 minut nabite akci se spoustou mrtvych.

Hvězdná brána: Hluboký vesmír (2009) (seriál)

Viděl jsem 34dilu a mam takove tušeni, že tady mame nějakou novou telenovelu. Až na par dilu řeši pořad jen kokotiny a přitom nic nevyřeši a vše se vrstvi na sebe jak ve Ztracenych. Bože dej at si ti scenaristi daji facku(nebo 2- resp. čim vic, tim lip) a začnou tam davat emzaky, kteři chcou strašně moc Destiny. Jak řikam, až na par dilu děsna nuda- 18.6. Po dokoukani na ostatni dily zvedam na 3* a těšim se na dalši řady- když už to tak blbě skončili :)

Román pro muže (2010)

Čekal jsme meně, dostal sem vice. Ja se bavil i přes hloupy a očekavany scenař. A Vladyka by mě dostal hlavni roli v nějakem solidnim dramatu(jak už tady bylo psano), protože se na to uplně hodi.

Strážci vesmíru (1993) (seriál)

Ano, ted je to blbost, ale jak mi bylo 6 tak se s toho byl hotovy...a ani mě to moc nezdegenerovalo...nostalgie :)

Toy Story 3: Příběh hraček (2010)

Krásne dilo s jěště krasnějši grafikou a animaci. A dobře tak Mazlovi...neměl byt taky hajzl :D Ale nejlepši je Bulik, ten je prostě rozkošny :)

Já, padouch (2010)

Blbost na druhou ve ktere se opakuje vše, žadne napady, nic. Zlaty Toy Story...kdybych byl o 10let mladši(je mi 20), tak se jistě budu smat v jednom kuse, ale takhle ne...ne a ne. 1* za dabing a 1* za ty fazole(či co to bylo za pomocniky) u kterych sem se aspon trochu ušklibl. nuda

Wall Street: Peníze nikdy nespí (2010)

Skvělý, ale ne plně doceněny film. Výkon LaBeoufva by mohl byt lepši, Douglasovi sem věřil. Bublina dlouha přes 2hodiny měla byt vice naplněna

Invictus: Neporažený (2009)

Všedni film o nevšednim Mandelovi. Nic mě na tom filmu nenadchlo. A to rugby je taky hodně blba hra

Světová invaze (2011)

Nechapu tak nizke hodnocení. Konečně pořadna mimozemska akce, kde se bojuje a ne jen "vyhlazuje" lidstvo...Emzaci maji sice navrh, ale co s toho. A šly u nich vidět emoce(odtahovaní svych zraněnych, strach na hlidce apod.) Přiběh je kliše? No a? Kdyby ubrali těch radoby dojemnych scen a přidali akce, mohlo to by za čistych 5 hvězd. Proč jich tam teda tolik je? Na protest, tohle si ten film rozhodně nezaslouži :). BTW chci vice takovych filmu...vííííííce