Občanský průkaz (2010)

Jestliže Pelišky dostaly 5*, tak tady musim jit s hodnocenim dolu. Byla poznat jistě buzerace, ale chyběl mi tam ten humor jako v Peliškach. Proto za 4*

Okresní přebor (2010) (seriál)

Perfektni serial televize Nova. Než jsem viděl první díl, byl jsem nejisty, jake to asi bude- přece jen Nova a serialy, že. Po prvnim dile však obavy opadly a ja se nemohl dočkat na dalši a dalši díl. Teď jen doufam, že budou dalši řady, protože tenhle serial si je zaslouži. Skvěle postavy- ne jen nějaka, ale všechny. Šišlavy Áda, cholericky Ondřej Vetchy(muj nejoblibenějši), nebo třeba naprosto flegmaticky předseda alias Luděk Sobota. BRAVO! :)

Rychle a zběsile 5 (2011)

Skvěly akčni film plny >akčnosti<, dobrodružství, "děsně dojemnych chvil" a naprosto perfektni efekty, kde padla nejedna rana Vinovi, stejně tak Rockovi. Rio de Janero už nebude nikdy takove, jako dřiv. Jenže tohle neni Rychle a zběsile...stejni herci- to je to jedine podle čeho poznate, že jde o F&F(nepočitam nazev, samozřejmě). Chyběli krásne divky, nadupane kary s tuningem(par jich bylo, ale spočitat jdou na jedne ruce) a hlavně ZAVODY a za to 1* dolů. Konečná akce byla famozni, ale alespon jeden zavod měli dát. Aspon jeden. Ale N2O alias NOS tam byl :) Po druhem shlednuti zvedam na 5*. Dobře O'conere, když na to teda maš :)

Fotři jsou lotři (2010)

Trapne situace vyřešene s gracii kde Kevin dava tomu všemu třešničku na nedopečenem dortu. Mělo to byt lepši. Hlaška: "Počkej Jebale(na Grega Jebala)"-otoči se sanitak a řika- "Proč mi nadava?? Pane, my se Vám snažime pomoc".

Solární armagedon (2006) (TV film) odpad!

Nemohl jsem spat, nechtělo se mi zvevad se s postele, nemohl jsem najit ovladač a ...a byl jsem rad, že sem se dodival. Smal jsem se u toho filmu, smal se moc...a pak, ja hlupak, na čsfd zjistil, že to je thriller a že jsem se smat neměl. Ach jo- Hlaška s filmu neni třeba, ten film je jedna velka hlaška

Machři (2010)

Adam Sandler a spousta skvělych komiku...to jsem čekal něco vic teda. Chaby scenař, předvidatelny konec(-ale to je americky film přeci!) a par (ne)vtipnych momentu. Ale na druhou stranu sem se tu hodku a pul nenudil a neměl sem nutkani to vypnout

Red (2010)

Ulevilo se ti?- Jo, dame palačinku? aneb vitejte v akčnim filmu, kde senioři převažuji

Training Day (2001)

Jeden nevšedni den jednoho všedniho policajta v jednom všednim městě. Kriminalek zde bylo hodně a nechapu za co dostal Denzel v tomhle filmu oscara...ano hral dobře, ale ne tak, jak to umi nejlip

Králova řeč (2010)

Shit shit shit, fuck fuck fuck. Skvěle dilo tento film

Doktor Smrt (2010) (TV film)

Al Pacino je král a timto filmem to jen dokazal. "Lide maji právo na důstojnou smrt"...Lide by měli dustojně žit a ne umirat.-Dr. House. Ted je otazka kdo z nich ma pravdu. Povolit eutanasii, či nikoli?? Skvěly film u ktereho jsem se ani na chvili nenudil.