Bobule (2008)

Skvely, bezprostredni, odlehceny humor. Pro me dokonala zalezitost. Film, o kterem vim, ze kdyz si na nej po letech vzpomenu, vykresli mi usmev na obliceji.

Buffalo Soldiers: Odvaha a přátelství (2008)

to se asi ani neda poradne komentovat, to se musi proste videt,... uz kvuli tomu zaveru, kvuli exterieru, ale i kvuli obstojnemu hereckemu provedeni... . . . vsechno to proste do sebe tak nejak hezky zapada, a to vcetne libozvucne italstiny maleho chlapce

Město bohů (2002)

Jen tezko mohu slovy popsat zazitek z tohoto filmu. Po pravu patri do "zlateho" fondu csfd v podobe top100. Proto jednoznacne ***** (95%).

Elitní jednotka (2007)

Tohoto filmecku si moc cenim. Rozhodne se na nej podivejte. Skvela muzika, ale rozhodne to neni to, co dela tento snimek vyjimecnym. Porovnani s Meste bohu nekomentuji. A vubec se zdrzim jakychkoliv komentaru. Uvidite sami, jak perfektni film to je. A jeste jeden detail. Kdyz jsem po sedmi letech videl film znovu s dabingem, nestacil jsem se divit. Proto doporucuji rozhodne v originale!

Nenávist (2004)

Povím vám to asi takto. Ne, že bych byl zrovna milovníkem či bůhví jakým znalcem hororového žánru, ale tento film je naprosto dokonalý. K dosažení napětí vždy nemusí téci hektolitry krve a v tomto případě to platí dle mého názoru trojnásob. Tento film je po stránce slušného obsazení, prostředí, bezchybné kamery, precizního střihu a hlavně velmi dokonalého zvuku, něco, co si budu ještě strašně dlouho pamatovat. Ještě tři dny po zkouknutí Nenávisti jsem musel doma skoro i za bílého dne svítit. A to raději nezmiňuji mou cestu na toaletu půl hodiny po půlnoci, den po mé "premiéře". Když jsem se s kamarádem v hospodě bavil ne dlouho po tom, co jsem to viděl, na "její" téma, šel mi upřímně mráz po zádech. A ten známý zvuk z filmu " aaaaaaaaaaaa", ten slyšet někde v tmavém průchodu, tak nevím, co bych udělal dříve. Zkrátka a dobře: japonci se překonali. Neplatí to však v pokračování tohoto hororu. Tam už mně to přišlo lehce úsměvné. Rozhodně dávám ***** +