Generace X (2005)

80% procent rozhodne, jen premyslim, co mne chybi k dokonalosti....asi se na to musim podivat nekdy jeste jednou

Drž hubu! (2003)

Poprve za tri, podruhe za ctyri. Kdo vi, co se stane, az to uvidim potreti. Ale valel jsem se po zemi, kdyz Gerard ukladl to "jine" auto, aby nebyli tak napadni.

Neznámá (2006)

Tento snímek si skutecne kvuli svemu silnemu, dramatickemu pribehu nezaslouzi nic jineho, nez maximalni ohodnoceni.

Nezvratný osud 2 (2003)

Ha ha. "Who the hell are they?" To jsem se fakt zasmal.

Hallam Foe (2007)

Vostry. A cim dal lepsi. Pro me takovy "maly" herecky koncert. Ten kdo ceka Disturbii, bude asi prekvapen.

Božské děti (1997)

No nejsou ty deti rozkosne. Oni vubec neresi to, o cem si tady my myslime, ze je dulezite, nezbytne nebo zadouci. Jen se podivejte. Stoji to za to. 95%

Uvnitř (2007)

Mate-li radi hodne krve, pak se budete velmi dobre bavit.

Konkurenti (1992)

Nijak me to neoslnilo. Slovo fuck a lead je pouzito ve snimku tolikrat, ze se to chvilemi neda az poslouchat. Snad jen kvuli hereckym stalicim ****. Nerikam, ze je to spatny film, ale nejak jsem se nebavil. Tak treba schopnost byt uspesny realitni makler prostrednictvim dobrych tipu je ve filmu nudne omilana asi tak 45 minut ze sta. V podstate souhlasim s komentarem StarsFana. Proste (pro me) nebyt Kevina Spaceyho, tak tomu dam jen ***.