Před půlnocí (2013)

asi bych přecejen vynechala první třetinu, přihrávky řeckých kamarádů mi úplně nesedí (všichni osvícení poměrně brilantně anglicky mluvící Řekové - hmmm), ale v momentě, kdy dvojice opustí dům a kamera se klasicky přesouvá před kráčející a hovořící Julii a Ethana, je to tam zase, neskutečná chemie a pravdivost dialogů, až se nechce věřit, že spolu ti dva opravdu nežijí.. tihle vrstevníci mne doprovázejí mým životem a někdy formulují moje myšlenky a pocity hodně přesně... Julie jako Celine je docela nesnesitelná, ale pochopitelná a Jesse pořád dokola zachraňuje, takhle klidnýho chlapa v situacích, do kterých se spolu dostanou, teda tiše závidím..plné 4 *

XL (2013)

nic nic, nuda nuda, alkoholický kaleidoskop plný sexu, tlustých politiků a krásných děveček... no a sem tam nějaká depka, pochopitelně, ale jinak nic..ani začátek ani konec...

Gloria (2013)

další z civilních snímků, další z příběhů se silnou osamělou ženou a slabochem chlapem, poslední dobou jako by se s nima roztrh pytel..pěkné

Mezičas (2012)

pomalý film, natočený v neuvěřitelné lokalitě, prostě zastavení v čase

Hořící keř (2013) (TV film)

vylézt po vice než 4hodinovém maratonu ve Varech z kina doprostřed promenády plný rusů není zrovna to nejšťastnější řešení a moje tolerance se blížila téměř k nule. Povinně všem dětem do škol a taky pár statisícícům našich krátkopaměťových spoluobčanů na všech programech najednou a bez reklam..

Zlatá klec (2013)

tohle tedy bylo krutý, skutečně žádný happyend, nejdřív si k jednotlivým protagonistům vytvoříte vztah a pak vám je- spoiler- naprosto prozaicky a bez dalšího vysvětlování seberou.. no bez příkras, výborný

Něha (2013)

a že mám ráda civilní snímky, tady se ale vážně nestane vůbec nic, všichni jsou usměvaví jak z reklamy, napovídají pěkně polopatě divákovi, kolik že to let jsou od sebe, jaký mají neduhy, a pořád se všichni na sebe překrásně usmívají, naprostá nuda.. po dlouhé době jsem musela z kina odejít

Love Steaks (2013)

nejlepší film shlídnutý ve Varech, civilní, vtipné, skvělé dialogy, navíc režisér I jeho stab vyslovení sympaťáci a ano - soundtrack je znamenitý

Londýnský gangster (2010)

nechápu, mihla-li se nějaká postava filmem, byla bez většího vysvětlení odpravena, nedotažené charaktery a jejich vztahy, nelogická návaznost scén, Lupin z hipíka zabijákem? asi se, kluk, našel..a kdo to vlastně byl a co tam dělal?škoda času

Atlas mraků (2012)

Strašně nesourodý film, jako by si točilo 6 režisérů svůj film, akční scifi, historický romantický, politické drama, psychologický román, situační komediia bůhvíco ještě a pak to pěkně všechno sestříhali dohromady, jen jsem se v tom nějak místy ztrácela. Úžasný zvuk, melodie hlasů, šustění košile o stěnu, krásná hudba, o maskách se netřeba zmiňovat, Tom Hanks libovej, jen těch narážek a tajnůstek tam bylo naházeno nějak moc a asi bych byl moc náročná, kdybych na konci chtěla, aby se všechny nějak propojily, vysvětlily, některý nitky zůstaly plápolat ve větru a netuším, kam měly směřovat..