Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Tohle je jediný realityšou, na který mě baví koukat, přes vypípaný slova je tam spousta emocí a hodně sympatickejch lidí, který dřou jak koně a ty umí Pohlreich ocenit a to zas na tomhle pořadu cením já

Adamova jablka (2005)

Skvělé! Takhle odlehčeně natočený film o těžkých věcech pozemských už jsem dlouho neviděla. Brutální scénky jsou někdy neskutečně směšné ( smetání vlasu ze skinheadových ramen je prostě nepřekonatelné), konec s mrazením v zádech a úžasný pocit. Zkrátka nehorázně dobrý film.

Bláznivá, zatracená láska (2011)

Nechci působit jako zahořklý hnidopich, jen nechápu tak vysoké hodnocení. Po všech oslavných komentářích ( jak přirozené, další Láska nebeská, apod.) jsem se natěšeně vypravila do kina - a ejhle - nuda, dialogy šroubovaný, několikrát se mi zježila srst po trapných a pro mne naprosto nepochopitelných scénkách ( hysterická učitelka, potřeba amerických filmových hrdinů vyprašovat si své rodinné problémy před co největším publikem), hrozně nesympatický přemoudřelý tlustý chlapeček ( zde paralela s Láskou nebeskou), z kůže stažený králík Gosling v perfektním obleku (parodie na Barnyho z HIMYM), všech happyendové zmoudření. Ještěže tam byla jedna vtipná scénka s opilou Emmou Stone, kterak šťouchá králíkovi do břicha. Prostě nechápu, jindy se mi diváckou většinou oceněné filmy často líbí a jdu s davem, ale toto?!

Hledám Amy (1997)

Pomalejší rozjezd, špičková střední část - obzvlášť dialog, či spíše monolog Afflecka v autě za deště je skvělej, a ten konec bych raději ustřihla..trochu mi to připadalo scénáristické řádění v seriálech typu Přátel..

Půlnoc v Paříži (2011)

Woody v celé své parádě. Krásné kostýmy, krásná Paříž, krásná Marion a milý Owen Wilson.

Všechny moje lásky (2000)

Muzika a vztahy, vztahy a muzika a to pořád dokola. A navíc John Cusack před 11 lety! Obzvlášť rozervaný na začátku mi tak nějak připomínal Bernarda z Black Books. Co víc si při podzimku může člověk přát. Plný počet.

Venuše (2006)

Nenápadný film zastrčený o půlnoci na dvojce, ale probudil mě docela. Drsný, uvěřitelný a velmi křehký film, nemám ráda filmy o umírání, ale tenhle mě dostal. Jak rozsvítit umírajícímu světýlka na cestu? zamilovat se.. " cítíš pach starého muže? " - to jsem měla na jazyku o vteřinu dřív než Peter O´Toole..

Osvícení (1980)

Bála jsem se moc, ale je to jízda, zvláště ta na tříkolce..

Klid noci (1982)

Spolu se Shining pro mne nejlepší husokůžový film 80.let..

Jana Eyrová (2011)

4* za úžasné výtvarné ztvárnění, to bylo fakt moc pěkný, pan Rochester byl opravdu fešák ( až na ten konec, škoda, škoda), Mia má krásné rty, jinak jsem se malilinko nudila, kdyby nebylo slavné literární předlohy, řekla bych, že se scénárista vyřádil po pekelné noci, ale takhle je to jiná.. jo a Marianelli samozřejmě - nádhera, hudba je krásná