Sudá a lichá (1978)

Další velmi vtipné dílo dvojice T.Hill a B.Spencer

Ďáblův advokát (1997)

Herecký koncert K.Reevese a Al PAcina. Začátek trochu slabší, ale film se sprově rozjede a je z něho parádní thriller. Nejde nezmínit hudbu od J.N.Howarda...

Srdečné pozdravy z Ruska (1963)

Hodně povedený Bond, děj je svižný, suprový záporáci a krásná bondgirl. Proti Dr.No velký skok ku předu.

Ninja Faktor (1997) (pořad)

Aspoň se u toho člověk nenudí. Docela zábava sledovat, co všechno Japončíci dokáží. Minusem je šílený český dabing na COOLU.

Zelená zóna (2010)

Dobrá řemeslná práce, ale nic navíc. Film nemá jedinou slabou stránku, ale chybí něco, kvůli čemu bych se musel podívat podruhé.

Castle na zabití (2009) (seriál)

Takovej pěknej relax. Nic velkého jsem od toho nečekal, ale po prvních dílech sem byl mile překvapen. Kvalitní kriminální případy a neuvěřitelně sympatická dvojice hlavních hrdinů.

Percy Jackson: Zloděj blesku (2010)

Příjemná oddychovka, u které jsem se vůbec nenudil. Kvalitní herecké výkony a výborý satir Brandon T. Jackson.

Slídil (2007)

Ne zrovna povedený remake stejnojmeného filmu z konce 70.let. M.Caine opět předvádí velmi kvalitní výkon. J.Law je neuvěřitelně nevýrazný. Celý film působí studeným a odtažitým dojmem.

Vražda v Orient expresu (1974)

Fantastická detektivka s pro mě nezvyklím Poirotem... Spusta zvratů a parádní vyvrcholení.