Na hraně zítřka (2014)

Řemeslně skvělá práce, triky bez debaty, chobotničky z druhého patra se povedly, ale pro mě film trpí klasickým Cruisovským syndromem, nevím jestli mi přímo vadí on nebo to, jak hraje, ale každý jeho film velmi rychle zapomenu. Po citové stránce tomu vždy něco chybí. Emily Blunt mi neseděla, ale mohlo být hůř. Jinak je film napěchovaný kvalitním humorem, prostě dobře zmáknutá sci-fi komedie (v dobrém smyslu slova). Bavil jsem se, ale ke konci už mě to začínalo trochu nudit a podruhé to vidět nemusím, takže poctivé 4*

Mechanik (2004)

No... zajímavý thriller, to je pravda, zahráno skvěle, to také, hodnotím až po druhém shlédnutí filmu a až během něj jsem si uvědomil, že už jsem to jednou viděl.. tzn. moc silný dojem to ve mě nezanechalo ani na poprvé. Je to spíš lehce nad průměrem, není to žádný sranec, atmoška ujde, ale že by to bylo kdoví co, to zase ne:) Na jedno skouknutí, nic víc, nic míň.

NON-STOP (2014)

Váhal jsem nad 4*, ale přeci jen znám kvalitnější kousky z dob několik let zpátky. Film mě bavil, pohodové tempo, napětí, ale pokazil to trochu nedomyšlený konec, který jsem sice nečekal, ale ani mě neuspokojil. Ten konec... tak nějak u šáňa vyprchaly bublinky. Jinak fajne film, bavil jsem se, takže lepší průměr.

X-Men: Budoucí minulost (2014)

Šupa! :) víc než jsem od tohoto dílu čekal, sice akce neohromila (až na pár scén, hlavně začátek a sranda v kuchyni), ale zato dominoval příběh. Moc povedené. Mnohem méně postav, než je obvyklé, ale aspoň to bylo přehlednější. Jen Logan si tu moc nešvihnul, ale co, ten má své sólovky:) Taky se učí od konkurenčních studií, více srandy nežli dříve. 3D jedno z nejlepších za posledních pár let a to jsem nebyl v kdoví jakém kině. takže nelze než nasolit nejvyšší hodnocení.

Proposition (2005) odpad!

Mám westerny fakt rád.... ale tohle je fakt krávovina...

Kameňák 4 (2013)

Jedna hvězda za to, že je to aspoň občas svým trapným způsobem vtipné, furt lepší než dementní baboskřeky.

Mládeži nepřístupno (2013)

Na jednu stranu tupý fekál, na druhou stranu fórky bez zábran. Ideální sledovat s partou podnapilých lidí, na tuto příležitost je to geniální film, já u toho měl jen dvoudecku vína a to je málo:) Humor prostě odpovídá průměrné mentalitě američanů, také už mi není náct, takže to nemohu ocenit.

Bao 3 qiao jiao wa (2013) odpad!

Flašku vína k tomu.. ne raději dvě a až se budete smát i poblikávající žárovce v lustru, budete ve správném stavu, pustit si tento "nářez". Jo holky pěkné, ale to si raději pustím péčko a že tam i ten příběh bude lepší:)) O nějaké choreografii soubojů se tu raději ani nevyjadřuju, trapnost střídá trapnost, zas trochu ztraceného času..

Robocop (2014)

Hmm.. klasika je klasika, tyto remaky mě spíš štvou. Film je v celku dobrý, ale chyběl tomu šmrnc, na jedno podívání dobré, ale za mě tohle zůstává ve stínu svých předchůdců (mluvím o Robocopovi 1 a 2, třetí díl se moc nepovedl). Takže lepší průměr..