Mortal Kombat: Legacy (2011) (seriál)

REBIRTH byl úžasnej úvod 1.serie Legacy se rozjela sice jinym směrem, ale zajímavě a 2.serie...totální zklamání

Mortal Kombat: Rebirth (2010)

Skvělý, škoda, že LEGACY je o něčem uplně jinym, a že to je o tolik horší....

Hořící keř (2013) (TV film)

Krásný, silný film. Měl by být povinný pro nás mladé, abychom pocítili, jaké to tehdy bylo. I pro staré, aby si to připomněli.

Poslední pokušení Krista (1988)

Jeden z nejsilnějších filmových zážitků. Nechápu církevní protesty proti tomuto filmu. Téma a výpověď předlohy ani filmu neodporuje křesťanství, naopak je to mnohem účinnější a opravdovější zvěst než například Gibsonovo "UImučení"

Zatracení (2002)

Nuda. Spatny herci. Spatnej scenar. Spatna rezie. Najde se tam Par zajimavejch motivu a hlavne hudba je super. Roman Holý je Roman Holý. Filmy ke kterejm delal hudbu jsou vetsinou blby ale hudbu maj skvelou.

Atlas mraků (2012)

Hezký příběh s milou zvěstí, která ale není nijak světoborná... Výborně natočeno s parádními herci. Zábavné i dojemné a přesahující svůj rámec ( i když nijak výjimečně)

Jméno růže (1986)

Dokonale natočeno, dokonale zahráno, ale jelikož jsem nedávno dočetl předlohu, jsem zklamán ze zjednodušeného děje. A také z toho, že se zde dává důraz na některé události, které v knize zas tak důležité nejsou a mnohem důležitější jsou opomíjeny. (Spoiler: osudy inkvizitora Bernarda a chudé vesničanky si autoři filmu trochu splnili svá přání, která v knize naplněna nejsou :-D)

Looper: Nájemný zabiják (2012)

Výborná zápletka s lehce zamotaným rozuzlením ( to je trochu oxymóron :-D), když pominu cestování časem a TK, tak jde o celkem realistické pojetí budoucnosti. Opravdu mě to bavilo.... Joseph Gordon Levitt?? fakt jsem nechtěl věřit, že to je on... přemaskování na mladého Bruce(no skoro) mu změnilo vizáž natolik, že mi připomínal někoho úplně jiného

Zjizvená tvář (1983)

Jsem stejně zklamaný jako Lima - viz jeho komentář