Bláznivá holka (2008)

Americká verze dívky nebyla zase tolik "drzá" jako její kolegyně z Asie. :)

Těžká váha (2005)

Citlivě natočené tvrdé rány života.

Prometheus (2012)

Kdybych neměl v srdci zaryté vetřelce, tak bych hodnotil o hvězdičku víc. Pěkná vizuální práce se slabším příběhem. Hlavní hrdinka byla fajn, tvorové alá nalez si nejbližší díru taky fajn :). Chybělo mi zde více míst, kde by se mi svíral svěrač :) Pro mě je to takový akční film, který je nepřístupný mládeži jen kvůli minimu ostřejších scén.

Velký bazar (1973)

Celý film je bombovej...ale ten začátek je smrtící :D Krásné buzení plné filmových nápadů....:D Nepamatuji se, že bych viděl podobně natočenej film dnešní doby :D

Starci na chmelu (1964)

"Jďete pryč, nebo se zabiju :D" Tahle hláška zase zabila mě :D Jo jinak Hanička " Ivana Pavlová" byla pěknej kousek :D

Koralína a svět za tajnými dveřmi (2009)

Příjemná hororová atmosféra...:D Prvně jsem se bál, že se bude jednat zase o nějaký rodinný animovaný film (Neříkám, že je nemám rád, ale animáč pro dospělý je lepší :))

Avengers (2012)

Playboyové v elasťákách....:) Nevím proč, ale připadalo mi to nějak umělé. Samá rendrovaná scéna a tak nějak nezbyl čas na herecké výkony ani atmosféru :) Neříkám, že je to špatný film, ale vím, že mi z hlavy vyšumí během pár dní :)

Červený trpaslík - Zpátky na Zemi (2009) (série)

Kdo neviděl Blade runnera nepochopí :D Jinak mi ani nevadilo, že tam nebyl umělý smích :D Mě to mile pobavilo a divím se, jakou to má kritiku :D

Hra o trůny (2011) (seriál)

Pokaždé, když tam vidím toho blonďáka, tak si mi hned vybaví rádobyzloun z Harryho Pottera :D (HP sem viděl jen jeden celej díl :)). Jinak je to povedené dílko zasazené do reálné fantasy doby, které na mě mile zapůsobilo. Škoda těch protáhlých konverzací a spoustu vedlejších postav...doufám, že se z Hry o trůny nestane nekonečný seriál :) Bez toho "poločlověka" by to byla celkem nuda...ten to tam pěkně táhne....:D

Jízdenka do vesmíru (2006)

U některých vtípků jsem se celkem pobavil....:D Krocan neměl chybu :D ..však bylo tam taky dost hluchých míst, kdy jsem měl chuť ten film vypnout :D. Proč ten kluk na konci měl na hubě rtěnku? :D