10 000 př. n. l. (2008)

Jaký duševní gigant dělal ten dabing? Aby skoro dospělé muže mluvily děti, je trapné. Jinak i v originálním znění je film slaboduchý.

Jeden musí z kola ven (2011)

Po prvnim shlednuti mne film uchvatil svou minimalnosti. Nemusi byt vsude za kazdou cenu tuny textu, kdyz lze pohodlne mlcet. Co mi ale vadilo bylo vyzneni celeho filmu. Nebyl to tak ani spionazni film, i kdyz to bylo hlavni tema, jako spis romance na homosexualitu. Mam pocit, ze pokud dnes nema film spetku homosexualniho tematu, nepujde do distribuce a mozna nebude ani natocen. Po druhem shlednuti mi nenabidl nic noveho. A i pres prvotni ohlasy, ze film je velice zamotany, je ve finale citelny a jednoznacne srozumitelny. Zadna zamotanost se nekona. Pokud se divak necha reziserem vest, on sam mu vse strci az pod nos. Nesnazte se tedy hledat vyssi smysl tam, kde neni.

Underworld: Probuzení (2012) odpad!

Co to proboha bylo? Pribehove tupe, bezduche dialogy a hlavne spousta nelogickych chyb a prehmatu. Serie Underworld nepatri mezi spickova dila kinematografie, ale toto bylo prilis. Cely film cekame na Michaela, ktrey se v uvodu jenom mihne a na konci zmizi jako prd ve vetru aniz by se objevil. Vzpoura Lycanu byla proti tomuto dilku oskarovym filmem. Fuj, prosim, takto uz nikdy vice.

Tintinova dobrodružství (2011)

Animace je velice pekna, ale pribeh dost ubira na celkovem dojmu. Predvidatelne radoby komicke scenky a az do oci bijici Tintinova hloupost mi film znechutily. Trendem je asi natocit film o hlupacich a totalnich chudaccich, ke kterym podle tohoto filmu Tintin rozhodne patri. Nemit sveho psa, tak nic nevyresi, na nic neprijde a mozna by ani nemel na filmovych platnech co delat.

Barbar Conan (2011)

Jednu hvězdu za místy roztomilou, ale v zavěru nepříjemně uřvanou Rachel Nichols. Jinak by mne zajímalo, kolik měl vlastně scénář stran. Podle toho, co se na plátně odehrávalo bych řekl, že tak maximálně 10 a zbytek vyplynul az při natáčeni. Spolu s Transformers 3 je to to jednoznačná sračka roku.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Z větší části musím souhlasit s komentářem od Rentona. První díl začal variací na 28 dní poté, trochu jsem se bál, že už mne to začne nudil, ale nikoliv. Vtáhlo mne to do děje a první díl jsem cítil tíživou atmosféru prostředí. Nejlpeší momenty celé první řady se odehrávaly při příjezdu do Atlanty. Ale pak dlouhé rozhovory o ničem začnou po chvíli nudit a měl jsem nutkáni je přeskakovat. Prostě příště víc akce. Bohužel i tak vychvalovaná komiksová předloha je upovídaná a to někdy až nesnesitelně. Stejné srdceryvné rozhovory. Ale zase je to vystřídáno hutnými akcemi. Uvidím, jak se bude vyvíjet druhá serie, ale po první mohu s klidnou duší prohlásit, že se jedná o klasický seriálový průměr.

Resident Evil: Afterlife (2010)

Ale fuj. Paule W.S. Andersone, co to mělo být?! I přes kvalitní 3D jsem usínal nudou. Škoda, chtělo by to méně efektů a více příběhu. Snad příště ... =o)

The Collector (2009) odpad!

U tohoto filmu se mi dělalo opravdu fyzicky nevolno. Pominu-li neskutečně odporné mučení, musím uznat, že film má jistou depresivní atmosferu. Nerozumím a nechápu, proč je žánr tortureporn tak populární.

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Tento díl Harryho Pottera byl pro mne velkým zklamáním. Umorné a zdlouhavé dailogy, které mne nudily, provázely celý film. Občas mi připadalo, že buď byl film úmyslně kráce nebo se jim ve střižně ztratilo několik set metrů filmu, jelikož byl někdy přechod dost násilný a nelogický. Alespoň jednu hvězdu si nový Harry Potter ale zaslouží za humorné pasáže.