Spravedlnost podle Spensera (2020)

Za mňa veľmi dobré. Tunajšiemu hodnoteniu nerozumiem, filmy od Netflixu nebývajú nič moc, ale tento bol dobrý, nenudil som sa, splnilo to účel, 70% minimálne

Maradona v Mexiku (2019) (seriál)

Za mňa slabé. Každý diel je rovnaký, žiadna zmena, nie je tam vidieť nič zaujímavé, nič nové, nič nečakané.

Cesta zpátky (2020)

Športové filmy zo stredoškolského prostredia môžem. Coach Carter je stále neprekonateľný, ale tento film sa podaril. Affleck podáva skvelý výkon. Film je samozrejme relatívne predvídateľný, ale je dobre podaný a diváka vtiahne do deja.

Vzepřít se obrům (2006)

Komentár od "Bluntman" absolútne vystihuje čo si o tomto filme myslím. Keďže však milujem šport, sám som tréner, tak tam bolo veľa situácií v ktorých som sa našiel a preto som to dopozeral a preto tomu dám 3 hviezdičky, aj keď si to ten film nezaslúži.

Elita (2018) (seriál)

Španielske Gossip Girl o dokonale vyzerajúcich bohatých ľuďoch, ak má niekto problém so sebavedomím tak neodporúčam. Serial veľmi dobrý, zápletka solídna, herecké výkony velice dobré, teším sa na 4. sériu.

Parazit (2019)

Koniec asi natočil Tarantino, je to veľmi zaujímavý a pútavý film, ktorý popisuje stereotypy dnešnej doby, obrovské rozdiely v spoločnosti, bohatého muža s menej inteligentnou, ale krásnou ženou a pod.

Dokážeš udržet tajemství? (2019)

Sú filmy od ktorých čakáš Oscarovú kvalitu a potom sú filmy presne takéto, od ktorých čakáš pekný večer s úsmevom na tvári. Film chce ukázať niečo s čím sa úplne stotožňujem. Ľudia sa často boja ukázať akí v skutočnosti sú a hrajú sa na niekoho, kým nie sú, len aby sa ostatným zapáčili. Potom sa však nezapáčia oni, ale tá druhá identita, falošná. Úprimnosť je najviac. Za mňa veľmi fajn :)

Drahokam (2019)

Neuveriteľná blbosť bez nápadu, neustále kričiaci a nadávajúci ľudia. Na tomto filme vážne netúšim ako by som mohol nájsť niečo pozitívne. Celé zle. Americká zlátanina.