Želvy Ninja 2 (2016)

Bohužiaľ sa asi nedočkám toho aby aj korytnačky mali tak kvalitné spracovanie ako napríklad Batman, takže s touto mojou obľúbenou rozprávkou z detstva musím žiť aj v takejto podobe. Po jednotke som čakal aká bude asi kvalita dvojky a taká aj bola, znova si to určite človek nepozrie, ale proste korytnačky sú pre mňa detstvo a preto som viacmenej spokojný.

Sully: Zázrak na řece Hudson (2016)

Príjemný film so skvelým hereckým obsadením, ale nejak mi tam chybal efekt prekvapenia či napätia. Stále to bolo akokeby v jednej tónine bez nejakých zvratov a tak to prišlo až do konca.

Podfukáři 2 (2016)

Rozdiel medzi prvým a druhým dielom je, že tu neboli len shows a príprava na ne, ale aj dej medzitým, ktorý sa mi sem proste nehodil a občas bol zdĺhavý. Záverečná show s podporou úžasného soundtracku bola však veľkolepá, dychvýražajúca a celkovo prevedenie trikov je v tomto filme podané na úžasnej úrovni a preto sú všetky akčné scény a vsuvky zbytočné. Nebyť toho dávam 5 hviezdičiek. Nová jazdkyňa zapadla fantasticky.

Fakjů pane učiteli 2 (2015)

Žiadna zmen oproti prvému filmu, Chantal a jej Herr Müllaaa je absolútne konečná. Film, ktorý nemá žiadnu umeleckú ani nijakú hodnotu, ale pobaví svojim prepnutým spôsobom.

Svátek matek (2016)

Prvá čast filmu je menej záživná, ale nedá sa povedať, že zlá. Časom naberie film grády, baví, usmieva, možno aj dojme. Presne čo som očakával som aj dostal, možno si to niekedy pozriem dokonca ešte raz. Spokojnosť.

Jason Bourne (2016)

Po toľkých rokoch musíte mať obrovské očakávania a tie je proste náročné splniť. Trilógia Jason Bourne je bezkonkurenčná záležitosť nie len v tomto žánre a preto by to musel byť zázrak aby sa podarilo natočiť film na rovnakej úrovni ako predošlé tri. Nečakal som, že sa to stane, ale čakal som, že sa dočkám skvelého filmu a právoplatného nasledovníka trilógie. Musím povedať, že som sa dočkal. Veľmi dlhé akčné scény s úžasným strihom a kamerom, ktoré proste nenechali nadýchnuť, to je to o čom je Jason Bourne, chladnokrvný zabijak, či patriot? 4 hviezdy, lebo proste na trilógiu to nemá.

Děda je lotr (2016)

Ja neviem čo k tomu povedať, bolo to skôr pokračovanie American Pie..malo to dobré veci, slabé veci a pár skvelých vecí, ale De Niro si to užil

Orel Eddie (2016)

Je to úžasný príbeh človeka, ktorý inšpiroval mnohých. Keď to ale porovnám s inými životopisnými filmami, ktoré som videl, tak Eddie The Eagle ťahá za kratší povraz. Niečo tomu chýbalo a dalo sa z toho vyťažiť omnoho viac. Záver bol krásny.

Pád Londýna (2016)

Úplne v poriadku..takisto ako aj prvý diel tak aj tento je proste film, ktorý bás baví a už si ho asi nikdy znova nepozriete, ale na ten jeden konkrétny večer to bola dobrá voľba.