Zabiják & bodyguard (2017)

Samuel L.Jackson nemá konkurencia, film dobrý, spĺňa presne to, čo od neho očakávate. Bavíte sa odzačiatku do konca a o nič iné tomu filmu nešlo, nechcel sa rozhodne tváriť vážne.

Sex ve městě 2 (2010)

Úplna pohoda, nemôže nikto od tohto očakávať zázraky, oddychovka a občas sranda.

Čára (2017)

Keby to nebol Slovenský film tak to asi nedopozerám. Herecké výkony boli kóšer, ale dej bol jednoducho príliš málo zaujímavý a vôbec ma nejak nevtiahol.

Dunkerk (2017)

Neviem si predstaviť tento film inde ako v IMAXe. Ten zvuk, to bolo niečo, čo som ešte nezažil. Zimomriavky po celom tele, krásne natočené, dejovo jednoduché, ale tá hudba a obraz vás dostanú do deja až priam šialeným spôsobom. Toto nie je film na doma a ani na normálne, bežné kino.

Sex ve městě (2008)

Myslím, že to splnilo svoj účel a diváka, ktorého to osloviť chcelo, to aj oslovilo. Neponúklo to však nič viac.

Poslední skotský král (2006)

Forest je špička, fenomenálny herec s nezvyčajným zjavom, ktorý mu k jeho úlohám dopomáha. Túto postavu hral tak úžasne, že som mu veril každý pohyb brvou. Film je krásnou ukážkou toho ako to funguje nie len v Afrike, ale napríklad aj na Slovensku, samozrejme v inej podobe. Ako sa hovorí, nie je všetko zlato, čo sa blyští.

Loupež ve velkém stylu (2017)

Na túto zostavu som sa tešil, čakal som podobné niečo ako "Last Vegas". Nedočkal som sa, napriek tomu, že Freeman Caine a Arkin sú ako vždy skvelí, filmu chýbajú nápady, úsmevných momentov je ako šafránu a celkovo film nemá príliš čo ponúknuť. Neviem či by som to dopozeral s inými hercami. Pre mňa veľké sklamanie.

Válka o planetu opic (2017)

Skvostne natočený film, kde priam neuveriteľne urobené opice herecky prevyšujú všetkých vrátane Woodyho Harrelsona, ktorý okrem jediného monológu s Cézarom, kde mu vysvetľoval príčiny jeho konania, mi veľmi v tejto polohe nesadol. Film sa tiahne veľmi pomaly, na začiatku pre mňa až príliš, ale má viacero veľmi silných momentov. Takisto bol veľmi dobrý ťah zapojenie malého dievčatka a pre mňa a väčšinu kinosály úžasne spravenej opice vo veste a čiapke, ktorá nemusela vydávať ani len zvuky, ale svojimi grimasami a celkovým zjavom bavila pri každom pobyte na plátne. Jednotka bola krásna a iná, získala veľa fanúšikov pre celú trilógiu. Dvojka ma až tak nechytila za srdce, ale tretí diel mal všetko. Silné momenty, vtip, krásne zábery a pútavý dej. Pre mňa výborná záležitosť.

Wonder Woman (2017)

Ako človek, ktorý ani netuší aký je rozdiel medzi Marvel a DC a čo patrí kam, som si tento film užil a napriek tomu, že herecký výkon Gal Gadot nestojí za veľa, tak film sa da rozhodne hodnotiť pozitívne.

John Wick (2014)

Neviem prečo som mal k tomuto filmu odpor a nikdy som si ho nepozrel. Teraz to ľutujem. Jeden z veľmi kvalitných akčných filmov so skvelým už žiaľ zosnulým Michaelom Nyqvistom. Človek sa baví, celý čas.