Chuť znovu žít (2012)

Jeden z najkrajších filmov aké som kedy videl, úžasný Morgan Freeman a malá Finnegan..Presne ako je tu v komentároch viackrát spomenuté, vo filme sa toho príliš nedeje, ale napriek tomu film rozdáva úžasné emócie na všetky strany a človek sa musí usmievať celý čas. Krásne. 90%

Rychle a zběsile 8 (2017)

čo dodať.. neviem či existuje film, ktorý ma 8 dielov a kvalita neklesá, možno naopak stúpa?! Celá táto séria už ide ďaleko od áut, ktoré sa síce vo filme vždy vyskytujú, ale už je to obrovská akcia, kde je použité všetko možné aj nemožné, každá scéna je plná zábavy a úprimne si myslím, že toto je jednoznačný predstaviteľ žánru akčná komédia, nikto sa neberie vážne a divák sa musí baviť. Veľmi podarené.

Příchozí (2016)

Občas tomu chýba spád. Inak je to krásny film poukazujúci aj na to, že ľudia sa často všetkého iného boja bez ohľadu na to či to poznajú alebo nie. Skvelé dve dejové línie s prekvapujúcim vyvrcholením. Môže byť, na Interstellar sa to ale určite nechytá.

Lion (2016)

Neviem si predstaviť ako by som v Indickom slume prežil čo i len deň. Táto krajina a mnohé iné ma absolútne fascinujú a je to veľmi smutné, že niektorí ľudia musia takto žiť. Tento film bol krásny, nevedel som sa od toho odlepiť, skvelé herecké výkony, jednoduchý príbeh, ale o to viac fascinujúcejší. Milujem filmy podľa skutočnej udalosti a tento patrí k tým nadperiemerným.

Kong: Ostrov lebek (2017)

Videné v IMAXe a myslím, že to spravilo obrovský rozdiel. Na tento film by som za normálnych okolností v živote nešiel, ale stálo to za to. Krásne urobené, dobré herecké obsadenie a dokonca to malo aj zaujímavý dej. Veľmi rýchlo to ubehlo a celkovo som veľmi spokojný.

Notting Hill (1999)

Film má vyvolávať emócie..a tento? Dokonalosť. Absolútne úžasné ústredné duo, ktoré malo medzi sebou také iskrenie aké sa len tak nevidí. Jeden z najlepších ak nie najlepší romantický film aký kedy bol.

Proč právě on? (2016)

Ja som teda nečakal nič, ale hodnotenie na ČSFD mi dávalo nádej, že sa zasmejem. To sa aj stalo a som veľmi rád za tento večer. Asi si to nepozriem znova a možno aj pozriem, ale malo to vážne silné momenty a skoro žiadne trápne, ak vôbec nejaké a to je pri komédiach umenie.

Až tak moc tě nežere (2009)

Justin Long a Ginnifer Goodwin mi proste pili krv, inak súbor extrémne sympatických hercov v ešte sympatickejšom filme.