Máš ji! (2018)

To, že som na konci zistil, že to bolo based on real events tomu dáva úplne iný rozmer. Každopádne to bola príjemná oddychovka, ale vyslovene som sa nesmial snáď ani raz, možno raz. Námet je skvelý, ale dalo sa z toho vyžmýkať oveľa viac. Herecké obsadenie tiež nie je žiadne terno,

Equalizer 2 (2018)

Diametrálne odlišný film od toho prvého. Napriek tomu sa mi to páčilo a dúfam v ďalšiu časť.

Bohemian Rhapsody (2018)

Ak niekto nemiloval Queen, po tomto musí. Óda pre uši aj oči a fenomenálny výkon Ramiho Maleka.

All or Nothing: Manchester City (2018) (seriál)

Neviem si predstaviť ako lepšie sa to dalo spracovať. Úžasný náhlad do práce najlepšieho trénera v histórii futbalu.

Borg/McEnroe (2017)

Veľmi dobre spracovaný film o rivalite, ktorá nemala v tenise obdoby.

Já, Simon (2018)

Nerozumiem tunajšiemu hodnoteniu. Film nemá absolútne ničím originálny námet, herecky to bolo tiež nanajvýš priemerné. Nemám pochopenie pre prestrelené hodnotenia len na základe kontroverznosti danej témy.

Kazišuci (2018)

„Is that a needle and an eggplant? What are they gonna inject heroin into some guy‘s dick?“ akože pravda je taká, že väčšina filmu je fakt až moc jednoduchý humor, ale niektoré scény boli fakt silné takže to splnilo svoj účel a vyplnilo jeden prázdny večer resp. noc úplne úspešne.. keď nechcete nad ničím rozmýšlať a totálne sa odreagovať, tak je to správna voľba, ale rozhodne vás to nijak neobohatí

Escobar (2017)

One man show. Javier Bardem sa pre toto narodil, fenomenálny herecký výkon na ktorom stojí a padá celý film. Takisto Penelope Cruz bola skvelá, jediným negatívom bola pre mňa Pablova manželka, ktorá bola veľmi nevýrazná až nezaujímavá.