Jurský svět (2015)

Je to fajn. Je to zábava. Jsou tam dinosauři. Je to nostalgie. Ale zkrátka to není ono. Dětské obsazení mi vůbec nesedělo a ačkoliv Pratt s tetičkou jsou skvělí, je tam hrozně moc zbytečných scén, které ale nejsou vyváženou dostatečnou porcí kvalitní akce (z turistů na ostrově se rozhodně dalo vytřískat víc). Tři hvězdy dávám hrozně nerad, ale na čtyři to není...opět narážím na problém, že stupnice o pěti hvězdách nestačí. Poctivých 7/10 a rád se na to kouknu někdy znovu.

Slova (2012)

Tři vrstvy, a přesto jaksi ploché.

Nepovedenej kšeft (2015)

Úplně stupidní, takže pro vypnutej mozek tak akorát :D.

96 hodin: Zúčtování (2014)

Jediná pozitivní věc ohledně druhého a třetího dílu je, že Kim se, na rozdíl od jí podobných postav, nechová jako husa a skutečně dělá, co se jí řekne a dokonce u toho i myslí.

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Nekompromisní postapokalyptický akční zvěrstvo. Takovou jízdu jsem už dlouho nezažil. Oči přilepený k plátnu a když se objevily závěrečný titulky, nevěřil jsem, jak to uteklo. Wow. A ta hudba!

96 hodin: Odplata (2012)

Takovej ten film, u kterýho vám je fuk, jestli nějaká z postav umře. Spíš se bojíte, aby to z tý hromady nudy nepotkalo vás.

Velké oči (2014)

Vůbec mě to nedokázalo zaujmout. Zajímavý příběh, ale nezáživné ztvárnění. Waltz tady paroduje sám sebe a koukat se většinu času na utrápený výraz Amy Adams mě nebavilo.

Rychle a zběsile 7 (2015)

Je to šílený, přepálený, je to nerealistický a je to zábava! Co se týče destrukce města, může si Vinova parta podat ruce s Avengers.

Horší než smrt (2007)

"Was there a dog in here just now?" Britský černý humor ve vrcholné formě.