Rychle a zběsile 8 (2017)

Je to narvaný nesmyslama, ale ve strhujícím a zábavným balení. Scény Statham + prcek jsou top.

Útok dvojhlavého žraloka (2012)

Je to hrozná slátanina kde nedává smysl vůbec nic. Nejdřív hrozná radost, že je poblíž jedna jediná pevnina, pak člověk z různých záběrů napočítá asi 3 další ostrovy. Ostrov sám o sobě taky dost kouzlí. Občas na něm není ani jedna palma, pak tam jsou čtyři, z čehož dvě se poroučí k zemi a o pár minut déle dostáváme zase ten samý záběr se čtyřma palmama. A tak dále. Ale ono to je vlastně tak stupidní, až je to vtipný, a absolutní odpad si to zkrátka nezaslouží. "Díra v zemi." "Co to je, bazén?" "Obyčejná díra." No. 1 mezi dialogy v historii kinematografie.

Iron Sky (2012)

Vesmírný nacisti? A to jsem si myslel, že po čtyřech dílech Sharknada už jsem viděl všechno. Super šílenost.

ARQ (2016)

Příjemná komorní nízkoropočtovka, při které se člověk nenudí. Má to svoje mouchy, ale závěr mě donutil dát tam za 4. P.S.: Prakticky celou dobu jsem v Robbiem viděl Arrowa :D.

Pasažéři (2016)

Hrozně moc bych chtěl dát víc, mělo to všechny předpoklady, aby se mi to líbilo. Bohužel, někde došlo ke ztrátě kurzu.

Žraločí tornádo 4 (2016) (TV film)

Je to ultrašílenej giganesmysl. Ale prakticky celou dobu jsem se smál a to se nepodaří leckterý komedii.

Recovery (2016)

To bylo... stupidní.

X-Men: Apokalypsa (2016)

Snad si pod tou hromadou efektů nikdo nevšimne, že příběh je mizernej. Nebo takovým nějakým procesem tohle vzniklo.

Oko v oblacích (2015)

Má větší cenu jeden život, který vám plyne před očima na obrazovce, nebo teoreticky vypočítaných osmdesát anonymních obětí? Kdo má právo o tom rozhodnout? Je horší být tím, kdo vydá rozkaz, nebo tím, kdo ho vykoná? Může vám skutečnost, že jde o rozhodnutí někoho jiného, ulevit od vlastních výčitek? Skvěle natočené a zahrané drama, jehož síla spočívá v jednotlivých konverzacích, ať už jde o přímočaré vojenské kalkulování nebo politikaření a přehazování odpovědnosti.