Las edades de Lulú (1990)

Jedna erotická scéna za druhou a docela zvrhlý s dost dusnou atmosférou. Já byl spokojenej.

Rychlý Stripes (2005)

Velice dojemně zpracovaný příběh zebry a její holčičí kamarádky (vždy skvělá Hayden Panettiere). Sice prostý děj, ale celkově nadstandartní dílko v žánru dětských filmů, které pobaví asi i většinu dospělých. Celý trénink a závod zebry s koňmi je moc pěkně komerčně natočený . Trikově velmi dobře zvládnuto. Hodně veselé je žvatlání všemožných zvířátek. Mě se tenhle příjemný a ohromně roztomilý film líbil víc jak Babe-galantní prasátko. Na tuhle zebru prostě nemá ani Seabiscuit.

Kniha smrti (1988)

Amatérská blbě natočená hovadina. Zlý démon se usídlil ve filmovém scénáři, ten se sám dopisuje a podle toho lidi umírají. (na VHS jako Kniha Smrti)

Lambada! Zakázaný tanec (1990)

je to ubohý, trapný a příšerně debilní, ale Laura Harring je tak úžasná, že se na to koukat přece jen dá.

Oko (2002)

nejlepší asijský horor co jsem viděl a jeden z nejlepších hororů vůbec, nějakej Ring na něj nemá ani náhodou.

Nezkrotné srdce (1993)

krásná dojemná romance o lásce dvou zlomených srdcí, lehce nadprůměrná

Noční letec (1997)

nudný nezajímavý televizní průměr.

Karamelka (2002)

Převážně jen nudné žvatlání o hip-hopu, jinak o holce co se nemůže rozhodnout mezi dvěma chlápkama a chlápek se zas nemůže rozhodnout mezi dvěma ženama.....nuda

Dracula 3000 (2004) (TV film) odpad!

děsná hovadina, příšerně natočená, jakási televizní inscenace s trapáckýma hercema sprostě mluvícíma. Příběh vychází z klasického Draculy Brama Stokera: Dracula cestuje lodí (tady vesmírnou) pryč z Transylvánie (tady planeta v Karpatském souhvězdí), na lodi se probere a bojuje s Van Helsingem (Casper Van Dien). brrrrr