Americký zločin (2007)

Toto je jeden z tych filmov, ktore nemozem ohodnotit hviezdickami, pretoze je podla skutocnej udalosti, ktora ma uplne odrovnala... Obrovske zlo je v niektorych ludoch. Ellen Page aj Catherine Keener to zahrali vynikajuco. Emocie na maximum.

Bláznivá dovolená (2015) odpad!

Najzabavnejsie su uvodne titulky, este hodinku som to potom vydrzal pozerat a musel som to vypnut...

Rychle a zběsile 7 (2015)

Nie, nie... Toto uz je sci-fi... Neviem, co ine napisat... Akcia totalne prepalena, najviac zo vsetkych dielov, a to veru nie je moja "salka kavy".

Lolita (1997)

Totalna destrukcia troch ludskych zivotov... Vynikajuce herecke vykony Dominique a Jeremyho, ktory si tusim podobne ulohy uziva, (napr. Posadnutost).

Kingsman: Tajná služba (2014)

Po dlhsej dobe znovu vyborny film... Teda Vaughn sa miestami pekne odviazal, toto sa da kludne pozriet aj 2x za sebou:-) Scenka v kostole uz ale prekracuje vsetky mozne aj nemozne hranice, toto bolo uz fakt vela... Ale princezna sa Eggsymu nakoniec pekne odvdacila :-)

John Wick (2014)

"Říkají mu baba jaga" :-) Film ma vyborne tempo, skvelu hudbu, ale aj podla mna premrhany potencial, mozno prave to tempo ho zradza, keby to bolo trosku pomalsie, keby si John tu pomstu trosku viac vychutnal... Skoda, ale celkom fajn "jednohubka". UPDATE___7.1.2024___V kontexte vsetkych dielov, dolezity diel skladacky...

Chlapectví (2014)

Ak tento film dostane oscara za najlepsi film, tak neviem... Asi presedlam z filmov na videohry :-) Je to pozeratelne, ale tiez po hodine otravne a dost nudne. Ano, obdivujem rezisera za to, ze tomu dokazal venovat 12 rokov svojho zivota, ale pre nic ine si tento film obdiv nezasluzi.

Fargo (2014) (seriál)

Navykovy serial, ku ktoremu si clovek velmi lahko vypestuje zavislost, "hltal" som jeden diel za druhym, ale nemozem dat plnu "palbu", pretoze sa neviem zbavit pocitu, ze 2 az 3 casti tu boli zbytocne. Vyborne herecke vykony vsetkych zucastnenych, na cele s Martinom "Bilbom" Freemanom, to Vam teda poviem, riadneho hajzla tu z neho spravili. Na kvalite filmu tiez uberaju do oci bijuce absurdnosti, ktorych je tu hodne. Tento serial je urcite lepsi ako povodny film od Coenovcov.

Joe (2013) odpad!

Hnusny, nechutny, odporny film. V hlavnych ulohach grazli, ozrani, lahke zeny a jeden nesympaticky mlady chalan. Dejova linia sleduje tychto ludi a ich spackane zivoty. Skoro hodinu som sa na to vydrzal pozerat, a mal som dost, dost toho negativizmu, ktory je vsade okolo nas a nemam vobec chut sa na to divat este aj vo filme. Nikdy viac tento film nechcem vidiet!!!