Navždy mladý (1992)

Jednou sladce ulepený slzopud,navždy sladce ulepený slzopud.(slovo slzopud jsem vymyslel při sledování tohoto slzopudu)

Odplata (1999)

Můj jasně nejoblíbenější film s Gibsonem. Tohle mu skvěle sedlo. (Coburn a Lucy Liu tu dokazují,že není malých rolí, -oba jsou k zulíbání) Kéž by se Mejla vyprd na ,,umění" a točil už jen podobné bijáky.-Ale to se asi nestane.

Babel (2006)

Iňárritu si u mě s Amores perros a s 21gramy nasadil laťku zatraceně vysoko,a já mu teď asi trochu křivdím.

Octopus (2000) odpad!

Tak, a teď mi došla slova pro hodnocení.

Rebelové (2001)

NE a ne a ne! To je děs!! Norisová a Révai -prostě neuvěřitelní herečtí neumětelové! Samozřejmě jim zdatně sekunduje sympaťák,ale neherec Hanák! Ta jedna hvězdička je pro paní Bohdalovou (a choreograf se taky snažil). -Musím si rychle pustit Starce na chmelu,nebo Pomádu,nebo cokoli,-jinak se zblázním! (před tímto filmem by vždy mělo přijít varování,že není vhodný pro muže nad pětatřicet,-takhle hysterický jsem už dlouho nebyl)

Plechová kavalerie (1979) (seriál)

Pan Dietl prý psal tak,že každý den prostě a dobře napsal jednu stránku scénáře.-Řekl bych,že dost často měl naprosto u řitě co a o čem píše.

Šňup (2002)

Pohled na svět očima a náladama šňupů a šňupek. Spíš než k Rekviemu za sen ,mi to přišlo náladou a permanentním raušem blíž k Strachu a hnusu v Las Vegas.(bacha SPOILER!!- scéna ,kdy Pavouk histericky nasratý poskakuje v té své haluzně nahý ,jen genitálie narvaný do ponožky a v ruce opravdu velkou zbraň ,mě málem zlomila!) No a Mickey Rourke, když narazí na dobrýho režiséra a má co hrát,mě už dlouho přesvědčuje,že je jak víno.Dlouhozrající ,již dávno vybouřenou,kvalitní archiválií.

Syriana (2005)

Pošťouchnutí do Nedotknutelných.(Samozřejmě by ten snímek nevznikl ,kdyby průzkumy trhu nepotvrdily zájem o dané téma.) (Jak trapné mi připadají některé české pokusy o totéž po r.90.)