Fakjů pane učiteli (2013)

Ze začátku to bylo úplně zcestný, takovej brutus to podle mě není ani na těch nejhorších učňácích, ale ke konci čím dál uvěřitelnější a zábavnější podívaná. Pro mě jako téměř dostudovaného pedagoga skvělý návod, co s těma harantama provádět :D Bavil jsem se, takže posílám Němcům palec nahoru!

Co jsme komu udělali? (2014)

Těžko uvěřitelná, přesto neskutečně příjemná komedie, která perlí od začátku do konce podobně jako nedávný francouzský hit: JMÉNO (Le Prénom). Jsem rád, že mi zas nějaký filmeček sedl do nálady a že jsem se mohl od srdce zasmát. 80%

Reverze (2014)

Sejde se pár kámošů, vezme se nějaká kamerka, stráví se stovky hodin natáčením, stříháním, zvukem atd. a pak může vzniknout filmeček. Když se to ale natočí takto působivě, bez financí, bez štábu, prostě jen za obrovského úsilí jednoho mladýho kameramana studující chemicko-technologickou VŠ a bandy nadšených kamarádů (neherců), nejde hodnotit jinak. Do příště to chce jen vylepšit zvuk konkrétně mluvené slovo, ale chápu, že bez zvukaře se to těžko provádí. Jirkovi držím pěsti, ať točí dál a doufám, že jednou natočí pořádný celovečerák.

Muži v černém 3 (2012)

Mně osobně teda dost vadila výměna herce v průběhu filmu. Tomy Lee Jones je prostě jen jeden. Jinak film mi přišel po všech směrech průměrný. Závěr filmu odehrávající se u rekatoplánu byl nudnej a hrozně přitaženej za vlasy, naopak úplný konec s malým černouškem velmi mile překvapil. Celkově 55%. Víc fakt nedám.

Ďáblův dvojník (2011)

Na můj vkus moc rozpolcený asi podobně jako ústřední hrdinové v jednom. Jeden rozumný, druhý ujetý blázen. Stejně tak mi to přišlo chvílemi rozumný, brutální a zajímavý, jindy zas ujetý, šílený a divný. S hodnocením si moc nevím rady, tak se z toho vylžu mírným nadprůměrem. 55%

Dostaňte agenta Smarta (2008)

První polovina filmu naprosto geniální, už jsem plánoval jak zde napálím 5 hvězd a nebudu šetřit chválou. Jenže druhá půlka už začala být v akční rovině předimenzovaná, v ději docela hloupá a hlavně zbytečně natahovaná. Ale i tak se s hodnocením udržím na 4 hvězdách, a to i díky Aničce, která je sice šíleně zmalovaná, má na obličeji asi tunu make-upu, ale je sexy. 75%

Domácí vězení (2014)

Souhlasím s většinou zde psaných pozitiv i negativ. Na jednu stranu přepálená stopáž, místy nuda a wtf pocit, na druhou stranu místy docela legrace, nepříjemné napětí a fajn herecký výběr. Prostě takovej miš-maš všeho možnýho, ale celkem sympatický miš-maš, hlavně poslední půlhodina leccos zachránila. Takže nakonec zcela zasloužené 3 hvězdy.

Lidé pod schody (1991)

Strašnej úlet. Ale občas poměrně vtipnej a občas i docela napínavej. Takže proč ty 3 hvězdy nedát. Hlavně za scénář pro toho malýho kluka, ten si to solidně dával. :D

Bláznivá střela 33 a 1/3: Poslední trapas (1994)

Podle mě lepší jak dvojka. Prostě mi to víc sedlo, gagů a dalšího humoru tam nebylo tolik a tak každý fór tak trochu víc vynikl a tudíž jsem se fakt slušně bavil. Jednou jsem to už neustál a zasmál jsem se nahlas - jel jsem zrovna ve vlaku - si asi lidi řekli, že jsem divnej, ale peču na ně. :D 75%

Bláznivá střela 2 a 1/2: Vůně strachu (1991)

Uznávám, že je to fakt sranda. Ale platí zde, že čeho je moc, toho je příliš. Těch hlášek a vtipných momentů je tolik, že člověk prostě nemá šanci všechno pobrat a zasmát se tomu. Takže ve výsledku to není až tak úžasný, nicméně náladu to určitě zvednout dokáže. 65%